• Wszystkie ofertyWrocławMarketingMarketingJunior Marketing Specialist
    Junior Marketing Specialist
    Marketing
    amavat

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    social media

    copywriting

    content marketing

    digital marketing

    Budowanie zasięgów

    Tworzenie postow

    tworzenie grafik

    język angielski

    Mile widziane

    Facebook Ads

    Google Ads

    Canva

    organizacja eventów

    Organizacja webinarów

    newsletter

    kampanie reklamowe

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jeśli w świecie social mediów i contentu czujesz się jak ryba w wodzie, kreatywność to Twoje drugie imię, a do tego lubisz wyzwania i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, dołącz do naszego zespołu.

    WROCŁAW, DOLNOŚLĄSKIE

    UMOWA O PRACĘ / UMOWA ZLECENIE / B2B

    PEŁNY ETAT

    Twój zakres obowiązków

    • Przygotowanie treści na stronę www firmy
    • Budowanie zasięgów i rozpoznawalności firmy na social media (LinkedIn)
    • Przygotowanie, publikacja i monitorowanie harmonogramu postów
    • Tworzenie prostych grafik
    • Wsparcie przy przygotowaniu eventów i webinarów
    • Wsparcie przy tworzeniu materiałów promocyjnych i sprzedażowych firmy
    • Współpraca z działem sprzedaży
    • Wsparcie w tworzeniu komunikacji marketingowej