• Wszystkie ofertyPiekary ŚląskieInżynieriaAutomatykaAutomatyk - Programista PLC
    Automatyk - Programista PLC
    Nowa
    Inżynieria
    Amister Sp. z o.o. Sp. k.

    Piekary Śląskie
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    automatyka

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    KOGO SZUKAMY: Automatyk – Programista PLC

    Jakie główne zadania czekają na Ciebie?

    • Programowanie sterowników PLC i przygotowywanie wizualizacji HMI.
    • Wdrażanie oraz testowanie dostarczanych systemów sterowania.
    • Udział w uruchomieniach zautomatyzowanych linii produkcyjnych, stacji automatycznych i półautomatycznych na kontraktach zagranicznych.
    • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla uruchamianych maszyn.

    Jakie projekty będziesz realizować?

    • Miejsce: głównie Europa Zachodnia i Europa Środkowa.
    • System pracy: 3/1.
    • Branża: Automotive.
    • Sterowniki: Siemens S7-1500/S7-1200

    Jakie są nasze oczekiwania wobec Ciebie?

    • Kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w firmie o podobnym profilu.
    • Znajomość programowania sterowników Siemens S7-1500/S7-1200 i/lub S7-300 oraz systemów wizualizacji HMI.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Dobra znajomość języka – angielskiego i/lub niemieckiego.
    • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych, w tym wyjazdów zagranicznych na terenie UE.

    Co jest mile widziane?

    • Wykształcenie techniczne - preferowany kierunek Automatyka i Robotyka lub kierunki pokrewne.

    Co u nas znajdziesz?

    • Możliwość realizacji ciekawych, zagranicznych projektów związanych z rozwojem najnowszych technologii (m.in. branża automotive).
    • Spotkasz pasjonatów w dziedzinie programowania PLC – takich jak Ty!
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikacje.
    • Pakiet sportowy przy umowie na czas nieokreślony.
    • Program poleceń pracowniczych.
    • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.
    • Zajęcia z języka angielskiego i języka niemieckiego.
    • Eventy firmowe, wydarzenia dla pracowników – m.in. wyjazdy integracyjne oraz świąteczne spotkania całej firmy.
    • Dowolną formę zatrudnienia – zależną od Twoich indywidualnych preferencji.
    • Przestrzeń na wdrażanie pomysłów i inicjatyw.