• Wszystkie ofertyKrakówSupportKoordynator/ka projektów tłumaczeniowych
    Koordynator/ka projektów tłumaczeniowych
    Nowa
    Support
    Antal Sp. z o.o.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    język niemiecki

    obsługa klienta

    CAT

    Opis stanowiska

    Forma zatrudnienia: UoP

    Start pracy: od zaraz

    Model pracy: Praca hybrydowa (3 dni z biura)

    Nasz klient to dynamiczny i zaangażowany międzynarodowy lider w dziedzinie globalnych treści, oferujący szeroki wachlarz rozwiązań biznesowych, usług i technologii związanych z treścią oraz językiem. Firma stawia na rozwój swoich pracowników, uznając, że Twój sukces jest kluczowy dla globalnego wzrostu i innowacji, które napędzają rozwój wiodących marek na świecie.

    Twoje przyszłe obowiązki:

    • Koordynacja całego proces tłumaczeniowego.
    • Planowanie, monitorowanie i zarządzania zasobami projektowymi.
    • Informowanie między wszystkimi zaangażowanymi stronami.
    • Współpraca z działem sprzedaży w celu pozyskiwania klientów.

    • Komunikujesz się w j. niemieckim i j. angielskim (na poziomie min. C1).
    • Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta.
    • Doświadczenie w pracy z narzędziami CAT, takimi jak Phrase, XTM lub Trados, będzie dodatkowym atutem.
    • Jesteś otwarty/a na pracę indywidualną oraz w zespole.

    Nasz klient oferuje:

    • Stała umowa o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz dodatkowymi świadczeniami (karta sportowa, prywatna opieka medyczna).
    • Nowoczesne środowisko pracy.
    • Rozbudowane szkolenie wprowadzające, kursy językowe.
    • Możliwości rozwoju i awansu w szybko rozwijającej się firmie.

    Co się stanie po Twojej aplikacji?

    1. Skontaktuje się z Tobą Konsultantka Antal, która przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę rekrutacyjną.
    2. Następnie zostaniesz zarekomendowany/a i umówimy się na spotkanie bezpośrednio z Działem HR i Twoim przyszłym przełożonym.
    3. Po wszystkim zapadnie decyzja o zatrudnieniu, za którą mocno trzymamy kciuki!

    Czym jest "Antal"?

    Firmą rekrutacyjną!

    Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

    Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

    Bezpłatne wsparcie kariery!

    Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

    Wszystkie ofertyKrakówSupportKoordynator/ka projektów tłumaczeniowych