• Wszystkie ofertyŁódźFinanseKsięgowośćSpecjalista w dziale księgowym (OTC, AR, AP, GL) z językiem niemieckim
    Specjalista w dziale księgowym (OTC, AR, AP, GL) z językiem niemieckim
    Finanse
    Antal Sp. z o.o.

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    niemiecki

    księgowość

    Mile widziane

    ERP

    Opis stanowiska

    Międzynarodowa firma zajmująca się usługami IT i konsultingiem, poszukuje specjalistów do działu księgowego z językiem niemieckim. Jeśli masz doświadczenie w obszarach OTC (Order to Cash), AR (Accounts Receivable), AP (Accounts Payable) lub GL (General Ledger) i chcesz rozwijać się w dynamicznym, globalnym środowisku, to ta oferta jest dla Ciebie!

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa procesów księgowych w obszarach OTC, AR, AP, GL w oparciu o wewnętrzne procedury firmy,
    • Monitorowanie, weryfikacja i księgowanie dokumentów finansowych,
    • Kontrola poprawności danych księgowych oraz rozliczeń,
    • Udział w zamknięciu miesiąca, przygotowywanie raportów finansowych,
    • Współpraca z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi w języku niemieckim,
    • Analiza i rozwiązywanie problemów związanych z niezgodnościami w rozliczeniach,
    • Wsparcie dla audytów wewnętrznych i zewnętrznych.

    Wymagania:

    • Minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale księgowym (OTC, AR, AP, GL),
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2) i angielskiego (min. B2),
    • Umiejętność pracy w systemie ERP (SAP będzie dodatkowym atutem),
    • Zdolności analityczne oraz umiejętność pracy z danymi liczbowymi,
    • Umiejętność pracy zespołowej oraz dobra organizacja pracy własnej,
    • Komunikatywność oraz orientacja na klienta.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Model pracy hybrydowej w Łodzi,
    • Szkolenia i możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku,
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie),
    • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole.
    Wszystkie ofertyŁódźFinanseKsięgowośćSpecjalista w dziale księgowym (OTC, AR, AP, GL) z językiem niemieckim