• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówInnePracownik Ochrony Mienia
    Pracownik Ochrony Mienia
    Inne
    Gegenbauer Polska

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Opis stanowiska

    Firma Gegenbauer Polska Sp. o.o poszukuję osoby na stanowisko:

    Pracownik Ochrony Kraków Czyżyny

    Zadania:

    ·       obsługa systemów telewizji dozorowej oraz kontroli dostępu,

    ·       kontrola dostawców oraz pracowników zakładu,

    ·       monitowanie obiektu,

    ·       zadania związane z bezpieczeństwem przeciwpożarowym,

    Wymagania:

    ·       zainteresowanie tematyką ochrony mienia, ochroną przeciwpożarową, nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa,

    ·       dyspozycyjność do pracy w trybie 24h,

    ·       niekaralność,

    ·       wpis na KPO - mile widziany,

    ·       znajomość j. angielskiego – min. podstawowa komunikacja

    ·       możliwość poruszania się rowerem lub hulajnogą.

    Oferujemy:

    ·       poznanie nowoczesnych technologii zabezpieczeń,

    ·       umowę o pracę,

    ·       prywatną opiekę medyczną,

    ·       karty sportowe,

    ·       dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego,

    ·       możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

    ·       elastyczny grafik dopasowany do potrzeb,

    ·       możliwość wypracowania dodatkowych godzin.

    Klauzula RODO

    INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH Dlaczego przetwarzane są Pani/Pana dane osobowe? Dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji na wolne stanowisko pracy. Kodeks pracy pozwala na uzyskanie od Pani/Pana danych osobowych obejmujących imię i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Przetwarzanie danych osobowych jest wtedy zgodne z art. 6 ust. 1 lit c RODO. Jeśli, np. w CV, udostępni Pani/Pan dodatkowe dane osobowe, będą one przetwarzane na podstawie zgody w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 2 lit. a) RODO. Może także Pani/Pan wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach oraz na ich profilowanie, tj. zautomatyzowany proces prowadzący do wnioskowania o posiadaniu przez Panią/Pana określonych cech jako Potencjalna Kandydatka/Potencjalny Kandydat w przyszłych rekrutacjach. W takich przypadkach przetwarzanie danych osobowych również odbywa się w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Brak tych danych osobowych nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania i nie spowoduje negatywnych konsekwencji. Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed ewentualnymi roszczeniami. Pozwala na to art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Kto przetwarza Pani/Pana dane osobowe? Dane osobowe przetwarzane są przez Apleona Polska Sp. z o. o., Apleona FMS Sp. z o. o. i Gegenbauer Polska Sp. z o. o., które zawarły porozumienie o współadministrowaniu danymi osobowymi w procesie rekrutacji. Na mocy porozumienia Apleona Polska Sp. z o. o., Apleona FMS Sp. z o. o. i Gegenbauer Polska Sp. z o. o. zobowiązane są do wypełniania obowiązków wnikających z RODO oraz informowania Pani/Pana w imieniu pozostałych współadministratorów o celach przetwarzania danych osobowych.

    Wszystkie ofertyKrakówInnePracownik Ochrony Mienia