• Wszystkie ofertyWarszawaHRInneKoordynator Działu Obsługi Klienta
    Koordynator Działu Obsługi Klienta
    Nowa
    HR
    ART TIME

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    administracja

    język ukraiński

    język rosyjski

    zarządzanie zespołem

    Komunikatywość

    samodzielność

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

    • Zapewnienie sprawnej i efektywnej pracy działu, w tym dbanie o odpowiedni poziom obsługi Pracowników i Klientów zgodny z polityką firmy.
    • Aktywny udział w pracy zespołu.
    • Codzienny kontakt z pracownikami i gotowość do rozwiązywania ich bieżących problemów.
    • Współpraca z Działem Rekrutacji i Operacji.
    • Przygotowywanie raportów i rozliczeń dla Przełożonego oraz Zarządu.

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie w pracy w Agencji Pracy Tymczasowej – minimum rok (warunek konieczny).
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.
    • Komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji.
    • Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego.
    • Umiejętność podejmowania decyzji.
    • Samodzielność oraz proaktywna postawa.

    To oferujemy:

    • Pracę stacjonarną w biurze, zlokalizowanym w dobrze skomunikowanym miejscu w Warszawie.
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym, w organizacji dbającej o komfort pracy.
    • Niezbędne narzędzia do realizacji codziennych zadań.
    • Wspierającą atmosferę pracy oraz wzajemną współpracę między działami.
    • Atrakcyjny system motywacyjny.
    • Bezpłatne lekcje języka angielskiego.
    • Dofinansowanie do karty Multisport.
    • Możliwość rozwoju w ramach wewnętrznych struktur firmy.
    Wszystkie ofertyWarszawaHRInneKoordynator Działu Obsługi Klienta