Oferty
Asystent miejski - Warszawa
Nowa
Logistyka

Rodzaj pracy
Niepełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UZ
Tryb pracy
Praca mobilna

Wymagane umiejętności

prawo jazdy kat. B

Mile widziane

angielski

Opis stanowiska

Jeżeli:

  • masz prawo jazdy i lubisz jeździć samochodem,
  • czerpiesz energię z kontaktu z ludźmi,
  • nie znosisz stagnacji i powtarzalności zadań,
  • jesteś gotowy/a do pracy kilka godzin dziennie (średnio 80-100 godzin miesięcznie),
  • posiadasz status ucznia/studenta, bądź działalność B2B (mile widziane)

Brzmi intrygująco? Czytaj dalej!

AskHenry za pośrednictwem asystentów zdalnych i miejskich pomaga w prostych sprawach życia codziennego. Naszym celem jest poprawa jakości życia zapracowanych osób - Asystenci zastępują ich w realizacji zadań, na które nie mają czasu w ciągu intensywnego tygodnia pracy.

Czym będziesz się zajmował?

  • “Typowy dzień pracy” u nas nie istnieje! Zlecenia ogranicza jedynie wyobraźnia naszych klientów (ok, poza tym system prawny i zasady moralne :D)
  • aktywna obsługa klientów i realizacja ich zleceń,
  • praca w „terenie” (jazda samochodem po mieście i realizowanie zleceń typu: zakupy w sklepach, galeriach handlowych, wizyty w urzędach, na poczcie, u szewca, u krawca, odbiór paczek itp.)

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku - stawiamy na elastyczność dopasowania grafiku do Twojej dyspozycyjności,
  • umowę zlecenie lub kontrakt B2B ze stawką 28,10 zł/godzinę,
  • dofinansowanie do karty Multisport i opieki medycznej,
  • zaplanowany i skuteczny proces wdrożenia do pracy.

Zainteresowany/a? Nie zwlekaj ze złożeniem CV, czekamy na Ciebie!

Naciśnięcie przycisku „Aplikuj teraz” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.