• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańFinanseKsięgowośćGłówna Księgowa
    Główna Księgowa
    Nowa
    Finanse
    ATA Accounting Services

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    księgowość

    zarządzanie zespołem

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Spółka ATA Accounting Services to biuro księgowe z wieloletnim doświadczeniem. Razem ze spółką doradztwa podatkowego ATA Tax tworzymy grupę ATA Finance. Należymy do międzynarodowego stowarzyszenia PrimeGlobal. Obsługujemy głównie Klientów zagranicznych lub z kapitałem zagranicznym.

    Nasze wymagania

    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem księgowym,
    • bardzo dobra znajomość obowiązujących przepisów podatkowych i rachunkowych,
    • znajomość prawa gospodarczego, kodeksu spółek handlowych,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • umiejętności interpersonalne, zarządzania zespołem,
    • dobra organizacja czasu, odpowiedzialność,
    • praktyczna umiejętność obsługi MS Office, szczególnie MS Excel.

    Twój zakres obowiązków

    • zarządzanie podległym kilkuosobowym zespołem,
    • bezpośredni kontakt z klientem,
    • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych obsługiwanych Klientów ,
    • sporządzenie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
    • prowadzenie pełnej księgowości Klientów zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz innymi obowiązującymi przepisami.

    To oferujemy

    • umowa o pracę,
    • elastyczny, równoważny system czasu pracy,
    • po okresie próbnym możliwość pracy hybrydowej,
    • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życia i karty MultiSport,
    • owocowe środy, niespodzianki z okazji Dnia Księgowego, Dnia Kobiet, Świąt itp.
    • comiesięczne bieżące szkolenia przeprowadzane przez doradców podatkowych.