• Wszystkie ofertyBiałystokSprzedażSprzedaż B2BSenior Business Developer
    Senior Business Developer
    Sprzedaż
    Aurora Creation Sp. z o.o.

    Białystok
    2 281 - 2 788 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    branża IT

    doradztwo

    wdrożenia

    B2B

    sprzedaż B2B

    zarządzanie projektami

    e-commerce

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Kim jesteśmy?

    W Aurora Creation specjalizujemy się we wdrażaniu i rozwijaniu nowoczesnych platform eCommerce. Nasze usługi obejmują projektowanie i doradztwo przy wyborze optymalnych rozwiązań. Jesteśmy ekspertami w integracji sklepów z różnymi systemami, modernizacji oraz optymalizacji. Wspieramy najnowsze technologie, takie jak Magento 2, Shopware 6, Pim Core i React. Naszą specjalizacją jest dostarczanie sprawdzonych rozwiązań eCommerce dla producentów.

    W Aurorze kładziemy nacisk na transparentność, zaufanie i zaangażowanie w osiąganiu celów biznesowych naszych klientów. Nasza codzienna praca opiera się na wartościach partnerstwa, autentyczności i odpowiedzialności. Dążymy do ciągłego rozwoju umiejętności naszego zespołu, promując niekonwencjonalne myślenie i odchodząc od utartych schematów, aby wyznaczać nowe standardy w branży eCommerce.

    Co będziesz z nami robić:

    • przeprowadzać szczegółowe analizy potrzeb klientów oraz ściśle z nimi współpracować, aby dopasować odpowiednie rozwiązania,
    • tworzyć i prezentować spersonalizowane oferty oraz propozycje, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta,
    • będziesz odpowiedzialny/a za definiowanie zakresów projektów we współpracy z zespołami projektowymi, programistami i designerami,
    • doradzać klientom w zakresie doboru najlepszych technologii, wspierając ich w podejmowaniu kluczowych decyzji,
    • śledzić trendy rynkowe, nowe technologie, aby identyfikować możliwości rozwoju biznesu,
    • proaktywnie wyszukiwać nowe możliwości biznesowe, które przyczynią się do wzrostu sprzedaży usług wdrożeniowych i powiązanych rozwiązań,
    • opracowywać i realizować strategiczne cele oraz plany sprzedażowe, przyczyniając się do rozwoju firmy,
    • reprezentować firmę jako ambasador marki na wydarzeniach branżowych, konferencjach i spotkaniach networkingowych.

    Jeśli chodzi o doświadczenie i wiedzę, to musisz:

    • mieć udokumentowane sukcesy w sprzedaży z naciskiem na wdrożenia e-commerce lub powiązane usługi,
    • posiadać silną świadomość sprzedażową z umiejętnością identyfikowania, kwalifikowania i zamykania możliwości biznesowych,
    • mieć doskonałe umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i prezentacyjne,
    • być biegły/a w określaniu zakresu projektu, szacowaniu i opracowywaniu propozycji,
    • wykazywać motywację, zorientowanie na wyniki i wysoką organizację z dbałością o szczegóły,
    • posiadać doświadczenie w sprzedaży oprogramowania dla przedsiębiorstw,
    • znać popularne platformy e-commerce takich jak: Shopify, Magento, Shopware itp. lub niestandardowe platformy,
    • posiadać umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów,
    • być komunikatywnym oraz potrafić pracować w grupie.

    Zdecydowanie pomogą w pracy:

    • doświadczenie w branży IT,
    • praca z takimi narzędziami jak Pipedrive, Livespace, Mailchimp, Woodpecker,
    • wysokie zdolności organizacyjne i komunikacyjne,
    • samodzielność oraz determinacja w dążeniu do realizacji celów.

    Jedną z naszych wartości jest rozwój, więc mamy:

    • indywidualny budżet rozwojowy, który wykorzystasz na szkolenia, kursy czy konferencje,
    • czas rozwojowy (4 godziny w każdy piątek) - wspólnie dzielimy się wiedzą, rozwijamy swoje kompetencje oraz uczymy do certyfikacji,
    • lekcje angielskiego w czasie pracy, dopasowane do Twojego poziomu,
    • spotkania F2F, podczas których lider skupi się w 100% na Twoich potrzebach i celach,
    • jasną ścieżkę kariery, dzięki której wiesz co masz zrobić, aby osiągnąć następny poziom w karierze,
    • pomagamy w przygotowaniach i opłacamy certyfikacje (np. Magento).

    Dodatkowo:

    • dofinansujemy prywatną opiekę medyczną, multisport lub prywatne ubezpieczenie,
    • mamy platformę benefitową - dofinansowujemy codzienne obiady.

    Interesuje Cię forma B2B, UoP, UZ - możemy o tym porozmawiać.

    To teraz kilka słów o samym procesie rekrutacji:

    1. Aplikujesz przez formularz.
    2. Jeśli spełniasz wymagania, w ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację zwrotną z zadaniem testowym.
    3. W ciągu 7 dni roboczych otrzymasz odpowiedź jak Ci poszło.
    4. Kolejny etap to 60-minutowa rozmowa w biurze.
    5. Po rozmowie otrzymasz decyzję w umówionym terminie.

    Niezależnie od wyniku rekrutacji, u nas możesz liczyć na informację zwrotną.

    Za rekrutację odpowiedzialne będą HR Manager - Paula Małysz oraz Team Leader Business Developer - Małgorzata Gudalewska.

    2 281 - 2 788 USD

    B2B