• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówDesignUX/UIUX Designer
    UX Designer
    Nowa
    Design
    BaseLinker

    UX Designer

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    SaaS B2B

    sketch

    Figma

    Adobe XD

    język angielski

    Mile widziane

    HTML

    CSS

    JavaScript

    Opis stanowiska

    W BaseLinker rozwijamy innowacyjną platformę SaaS, która zapewnia tysiącom firm w branży e-commerce na całym świecie przewagę nad konkurencją. Naszym celem jest umożliwienie pełnej integracji systemów, automatyzacji oraz optymalizacji procesów we wszystkich kanałach sprzedażowych.

    Z dumą możemy powiedzieć, że stworzyliśmy ponad 1000 integracji, łącząc się m.in. z takimi globalnymi graczami jak Amazon, Shopify, eBay, Etsy, Allegro, WooCommerce, UPS, DHL. Mamy różne zespoły i całe spektrum możliwości rozwoju: integracje marketplace, sklepowe i kurierskie, oraz tworzenie i rozwijanie kluczowych funkcji systemu. Jesteśmy partnerami największych organizacji e-commerce na świecie i otwieramy globalny rynek e-commerce dla naszych użytkowników

    Pracujemy w modelu zdalnym nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Rumunii i Brazylii, UK, US, DE, wchodzimy na rynki w Indiach i w Chinach.

    Rozwijamy ogromną platformę z dużą bazą kodu, a jednym z naszych kluczowych celów jest utrzymanie kodu w doskonałej formie. Nasz system jest stabilny, szybki oraz wydajny, a nasze podejście do weryfikacji kodu pozwala nam sprawnie dodawać nowe funkcje.

    W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko UX Designer który/która wesprze nas w rozwoju naszej aplikacji, z której codziennie korzysta kilkanaście tysięcy użytkowników.

    Wymagania

    • min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika dla oprogramowania typu SaaS B2B
    • dobra znajomość narzędzi projektowych, takich jak Sketch, Figma czy Adobe XD
    • doświadczenie w przeprowadzaniu badań i analiz użytkowników oraz wdrażania wyników tych badań do projektów
    • znajomość HTML, CSS i JavaScript będzie dodatkowym atutem
    • umiejętność pracy w zespole
    • dobra komunikacja
    • bardzo dobra znajomość angielskiego (C1)
    • znajomość rynku narzędzi z obszaru ecommerce SaaS B2B będzie dodatkowym atutem

    Zadania

    • projektowanie i rozwijanie interfejsów użytkownika dla oprogramowania typu SaaS B2B
    • przeprowadzanie badań i analiz dotyczących potrzeb użytkowników oraz ich zachowań
    • tworzenie prototypów, wireframe'ów i wizualizacji interfejsów użytkownika
    • współpraca z zespołem IT w celu wdrożenia projektów

    Oferujemy

    • praca z własnym produktem – to my decydujemy, jak chcemy się rozwijać
    • rozwój systemu, z którego na co dzień korzysta tysiące firm
    • możliwość dołączenia do organizacji w fazie szybkiego rozwoju
    • pracujemy 100% zdalnie – ale możesz wpadać do naszego biura we Wrocławiu lub Warszawie
    • stawiamy na długofalową współpracę
    • oferujemy budżet wiedzowy – Ty decydujesz na co chcesz go przeznaczyć
    • inwestujemy w Twoje dobre samopoczucie - u nas masz dostęp do szerokiewgo wachlarza benefitów: Karta Multisportopieka medyczna Lux Med, platforma Mindgram