• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaDesignGrafikaGraphic designer/ka
    Graphic designer/ka
    Design
    Bees & Honey 360 Sp. z o.o.

    Warszawa
    1 394 - 2 408 USDNetto miesięcznie - UoD
    1 394 - 2 408 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoD, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    design

    Opis stanowiska

    Poszukujemy osoby z kilkuletnim doświadczeniem w pracy w agencji reklamowej, myślącej koncepcyjnie i kreatywnie, która może pochwalić się solidnym warsztatem graficznym oraz interesującym portfolio. Twoim zadaniem będzie tworzenie contentu graficznego, kreacji od etapu idei kreatywnej i insightu po finalną egzekucję. Doświadczenie w kampaniach ATL będzie dodatkowym atutem.

    Czujesz, że mówimy właśnie o Tobie? Wpadnij do nas na kawę i porozmawiajmy!

    Wierzymy w dobrą energię - dlatego Saska Kępa zamiast Mordoru, dlatego oranżeria i ogród zamiast sali z plejakiem, dlatego wspieranie się zamiast wyścigu. Poszukujemy osób, które podzielają tę wiarę

    i będą chciały wspólnie budować naszą organizację.

    Bees & Honey

    Jesteśmy agencją reklamową 360 | digital | social , która od 2010 r. pomaga wzrastać markom, biznesom i ludziom. Tworzymy prawdziwe marketingowe rozwiązania dla Klientów, które przynoszą im realne wyniki. Mamy ambicję żeby być jednymi z najlepszych w branży. Chcemy zatrudniać ludzi o podobnych wartościach, gdyż wierzymy, że osoby obdarzone zaufaniem i docenione są samodzielne i pracują odpowiedzialnie, a praca jest dla nich źródłem satysfakcji. Praktykujemy dynamiczne samozarządzanie i jako pierwsi w Polsce zostaliśmy turkusową agencją reklamową.

    Pomożemy Ci wzrastać razem z nami!

    Nasze wartości to:

    zaufanie - transparencja - radość - pomysłowość - otwartość - profesjonalizm

    Co może Ci się spodobać, co oferujemy:

    ·        partycypacja w zyskach firmy

    ·        w pełni transparentny system wyników firmy

    ·        możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności

    ·        zmienność ról w zależności od Twoich talentów i chęci rozwoju

    ·        szczera atmosfera w całym zespole

    ·        wpływ na organizację i projekty

    ·        możliwość promocji Ciebie, jako eksperta Bees & Honey

    ·        lubimy śmiech, zwierzaki i nietuzinkowe zainteresowania

    Do naszego turkusowego zespołu poszukujemy osoby, która:

    ·        potrafi działać samodzielnie i jest odpowiedzialna z powierzone zadania.

    • jest ciekawa alternatywnym podejściem do organizacji (firmy) i zespołu, wolnym od hierarchii, transparentnym i nastawionym na zaufanie.

    Czym będziesz się zajmować:

    -        Tworzeniem idei kreatywnych.  Aktywny udział w burzach mózgów, gdzie wraz z zespołem będziesz snuć strategie i pomysły, które zamienią się w miód.

    -        Tworzeniem grafiki i animacji

    1 394 - 2 408 USD

    Umowa o dzieło

    B2B