• Wszystkie ofertyWarszawaMediaSpecjalista ds. Mediów - Kreatora Treści, Podcastów i Video
    Specjalista ds. Mediów - Kreatora Treści, Podcastów i Video
    Media
    Biliti

    Warszawa
    1 014 - 1 774 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Biliti

    Biliti

    Pomagamy klientom indywidualnym i firmom w szybkim uzyskaniu finansowania. Analizujemy rynek i dopasowujemy oferty do indywidualnych możliwości. Oferujemy również wsparcie w oddłużaniu. Skutecznie negocjujemy warunki oraz pomagamy w formalnościach.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    montaż

    Spotify

    Opis stanowiska

    Stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    - planowanie, produkcja i montaż filmów, podcastów na YouTube, Spotify itd.

    - tworzenie grafik do kampanii marketingowych, mailowych oraz w mediach społecznościowych

    - tworzenie podstawowych animacji do filmów promocyjnych (do 60 sekund) na media społecznościowe

    - określenie grupy docelowej

    - ustawianie kampanii marketingowych

    - mierzenie skuteczności kampanii

    - analiza skuteczności treści i optymalizacja strategii medialnych

    - generowanie leadów

    Warunki:

    Umowa zlecenie 4000-7000 netto + wynagrodzenie prowizyjne obliczane z przychodów kanału YouTube (% do ustalenia)

    Kanał YouTube: Veniversum (biznes, zdrowie, poglądy)

    Wszystkie ofertyWarszawaMediaSpecjalista ds. Mediów - Kreatora Treści, Podcastów i Video
    1 014 - 1 774 USD