• Wszystkie ofertyBiałystokZdrowieFarmacjaPrzedstawiciel farmaceutyczny
    Przedstawiciel farmaceutyczny
    Nowa
    Zdrowie
    Biodio Sp. z o.o. Sp.k.

    Białystok
    1 267 - 2 155 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    manager

    dobra organizacja pracy

    e-commerce

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Do naszych dynamicznie rozwijających się marek Biowen oraz Hempking działającej pod spółką Biodio Lab sp zoo poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciel farmaceutyczny

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne pozyskiwanie i obsługa obecnych klientów na wyznaczonym terenie
    • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
    • Realizacja planów sprzedażowych oraz raportowanie wyników
    • Negocjowanie warunków handlowych i przygotowywanie ofert
    • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
    • Realizacja planów sprzedażowych w określonych okresach (miesięczne, kwartalne)
    • Reprezentowanie firmy na targach, konferencjach i spotkaniach branżowych
    • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Handlowego

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, preferowane w branży suplementów diety, farmacji lub FMCG
    • Doświadczenie w sprzedaży B2B
    • Znajomość branży suplementów zdrowia i/lub farmaceutycznej
    • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe na wysokim poziomie
    • Znajomość technik sprzedaży i obsługi klienta
    • Dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera MS Office, CRM
    • Gotowość do częstych podróży służbowych
    • Prawo jazdy kat. B
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
    • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
    • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym, młodym, dynamicznym zespole
    • Tylko dobrą energię :-)
    Wszystkie ofertyBiałystokZdrowieFarmacjaPrzedstawiciel farmaceutyczny
    1 267 - 2 155 USD