• Wszystkie ofertyPoznańBI & DataAutomation Specialist/ No-code/ Prompt developer
    Automation Specialist/ No-code/ Prompt developer
    Nowa
    BI & Data
    Blockwise

    3 042 - 4 563 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    automatyzacja

    AI

    Zapier

    Make

    Bubble.io

    Prompt Engineering

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    O nas:

    Blockwise to dynamicznie rozwijająca się firma technologiczna z siedzibą w Warszawie, specjalizująca się w sztucznej inteligencji i technologii blockchain. Jesteśmy zespołem z pasją do innowacji i unikalnym doświadczeniem w tych dziedzinach. Obecnie przechodzimy przez intensywny etap rozwoju, co stwarza fascynujące możliwości kariery dla osób chcących dołączyć do naszego zespołu. W zeszłym roku nasz zespół liczył 8 osób, a teraz jest nas już ponad 35 – ale wciąż czekamy na Ciebie!

    O stanowisku:

    Poszukujemy kreatywnego i analitycznego No-Code Developera, który wesprze nasz zespół techniczny we wdrażaniu rozwiązań automatyzacji. W tej roli będziesz kluczowym ogniwem w tworzeniu i optymalizacji zaawansowanych systemów, wykorzystując narzędzia no-code i low-code. Dodatkowo, będziesz pracować nad projektowaniem efektywnych promptów dla modeli AI, łącząc umiejętności no-code z podstawami inżynierii promptów.

    Czym będziesz się zajmować:

    • Projektowanie i wdrażanie automatyzacji w oparciu o narzędzia no-code/low-code (np. make.com, n8n.io, zapier)
    • Tworzenie scenariuszy i rozpisywanie procesów automatyzacji
    • Budowanie customowych systemów i dashboardów (np. bubble.io, retool.com)
    • Integracja rozwiązań z różnymi API i systemami
    • Przygotowywanie Proof of Concepts (PoC) dla nowych produktów i funkcjonalności
    • Projektowanie, testowanie i iteracyjne udoskonalanie promptów dla różnych modeli językowych AI
    • Tworzenie dokumentacji i współtworzenie wewnętrznej bazy wiedzy
    • Optymalizacja procesów biznesowych

    Czego oczekujemy:

    • Doświadczenia w pracy z technologią i łatwości w przyswajaniu nowych narzędzi no-code/low-code
    • Doświadczenie w pracy z modelami językowymi AI (np. GPT-4, Claude)
    • Umiejętności analitycznych i kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów
    • Znajomości i rozumienia takich obszarów jak: webhooki, API, bazy danych, Python lub JSON
    • Umiejętności prowadzenia researchu i wyszukiwania rozwiązań

    Mile widziane:

    • Podstawowa znajomość programowania (np. Python, JavaScript)
    • Doświadczenie w pracy z automatyzacjami
    • Znajomość narzędzi takich jak make.com, bubble.io, lub podobnych
    • Podstawowa znajomość SQL

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie w przedziale 12-18 tys. PLN netto (w zależności od umiejętności i doświadczenia)
    • 24 dni płatnego urlopu
    • Pracę nad innowacyjnymi projektami w dynamicznej branży AI i blockchain
    • Budżet szkoleniowy na rozwój osobisty i techniczny
    • Startupową kulturę organizacji oferującą szerokie możliwości rozwoju i awansu

    Proces rekrutacyjny:

    Nasz proces rekrutacyjny jest szybki i przejrzysty. Składa się z trzech etapów:

    1. Selekcja kandydatów: Przegląd i analiza nadesłanych aplikacji.
    2. Rozmowa z członkami zespołu: Spotkanie mające na celu poznanie się i omówienie kultury pracy w naszym zespole. (30 minut)
    3. Rozmowa techniczna: Ocena umiejętności technicznych (30 minut)

    Jeśli jesteś osobą, której szukamy, cały proces rekrutacyjny zajmie nie więcej niż tydzień.

    Masz pytania? Napisz do nas: hr@blockwise.consulting

    Dołącz do nas i twórz przyszłość z Blockwise!

    Wszystkie ofertyPoznańBI & DataAutomation Specialist/ No-code/ Prompt developer
    3 042 - 4 563 USD

    B2B