• Wszystkie ofertyJózefosławZdrowieInneObsługa klienta / Obsługa komór łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej
    Obsługa klienta / Obsługa komór łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej
    Nowa
    Zdrowie
    Body Design

    Józefosław
    1 267 - 1 774 USDBrutto miesięcznie - UZ
    1 090 - 1 521 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    obsługa klienta

    komunikatywność

    kultura osobista

    pozytywne nastawienie

    Mile widziane

    empatia

    Opis stanowiska

    Szukasz pracy w przyjaznej atmosferze? Preferujesz zdrowy, aktywny styl życia lub jesteś pasjonatem sportu? Jeśli tak to witamy w Body Design!

    Jesteśmy klubem specjalizującym się w treningu z opieką trenerską oraz prowadzimy usługi z zakresu łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej. Jakość dla nas jest tematem przewodnim w każdym aspekcie działalności, co pozycjonuje nas wśród wąskiego grona klubów premium. Poszukujemy osoby do obsługi recepcji oraz komór łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej, która w swojej pracy stawia na jakość przed pośpiechem!

    Będziesz odpowiadać za:

    • obsługę komór łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej,
    • odbieranie telefonów i maili,
    • wsparcie organizacyjne i administracyjne pozostałych pracowników firmy,
    • zarządzanie grafikiem zajęć,
    • dbałość o porządek,
    • obsługa baru w tym przyrządzanie napojów i deserów.

    Oczekujemy od Ciebie:

    • bardzo dobrej organizacji pracy,
    • dyspozycyjności,
    • odpowiedzialności oraz sumienności,
    • wysokiej kultury osobistej,
    • jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • wykształcenia średniego,
    • miłym dodatkiem będzie znajomość branży sportowej.

    Oferujemy w zamian:

    • stabilne zatrudnienie,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • system szkoleń pozwalający pracownikom na podnoszenie kwalifikacji,
    • możliwość rozwoju w kierunku trenerki/trenera,
    • pracę w przyjaznej atmosferze i pomoc zespołu,
    • praca na pełen etat lub w niepełnym wymiarze godzin,
    • treningi w godzinach pracy!

    W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Body Design dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

    Wszystkie ofertyJózefosławZdrowieInneObsługa klienta / Obsługa komór łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej
    1 267 - 1 774 USD

    Umowa zlecenia

    1 090 - 1 521 USD