• Wszystkie ofertyJózefosławZdrowieRehabilitacjaTrenerka / Trener
    Trenerka / Trener
    Nowa
    Zdrowie
    Body Design

    Józefosław
    1 774 - 3 803 USDBrutto miesięcznie - UZ
    1 521 - 3 296 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    trening

    rehabilitacja

    przygotowanie motoryczne

    branża rehabilitacyjna

    Mile widziane

    fizjoterapia

    Opis stanowiska

    Szukasz pracy w przyjaznej atmosferze? Preferujesz aktywny styl życia lub jesteś pasjonatem sportu? Jeśli tak to witamy w Body Design!

    Jesteśmy klubem specjalizującym się w treningu z opieką trenerską. Jakość dla nas jest tematem przewodnim w każdym aspekcie działalności, co pozycjonuje nas wśród wąskiego grona klubów premium.

    W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy terapeutek/terapeutów ruchowych trenerek/trenerów przygotowania motorycznego!

    Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego w kierunkach związanych z zawodem, ewentualnie w trakcie studiów,
    • umiejętności pracy z ludźmi,
    • bardzo dobrej organizacji pracy,
    • dyspozycyjności,
    • punktualności,
    • obowiązkowości i zaangażowania w sprawy firmowe,
    • wysokiej kultury osobistej,
    • jęz.angielskiego w stopniu komunikatywnym,

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie,
    • bardzo dobre zarobki,
    • system szkoleń podnoszących kwalifikacje,
    • pracę w przyjaznej atmosferze i pomoc zespołu.

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • prowadzenie treningów,
    • prowadzenie terapii ruchowych,
    • prowadzenie dokumentacji treningowej i nadzór nad obiegiem informacji,
    • wprowadzanie pozytywnej energii i nastroju w klubie.

    Nie zapomnij dopisać klauzuli umożliwiającej nam przetwarzanie Twoich danych osobowych do celów rekrutacyjnych:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Body Design Rafał Parzych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

    1 774 - 3 803 USD

    Umowa zlecenia

    1 521 - 3 296 USD