Oferty
Staż w Dziale Jakości Dostawców
Inżynieria

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura
BorgWarner eMobility Poland

Od ponad wieku zajmujemy się projektowaniem i produkcją systemów, które definiują sposób, w jaki się poruszamy. Dziś, wraz z najlepszymi na świecie technologami, inżynierami i producentami OEM, przyspieszamy przejście świata na e-mobilność.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

Microsoft Office

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Monitorowanie stanu scrapu/blokowanie komponentów na palecie,
  • Wydruk etykiet na rolki w postaci barcodu,
  • Zanoszenie komponentów do wysyłki i ich weryfikacja,
  • Przepakowywanie komponentów w kartony,
  • Współpraca z firmą sortującą ‘’Exact’’,
  • Wsparcie działu produkcyjnego oraz magazynu w rozwiązywaniu problemów dotyczących komponentów.

Kogo szukamy?:

  • Masz pierwsze doświadczenia z systemem SAP,
  • Umiesz czytać rysunki techniczne,
  • Interesujesz się branżą motoryzacyjną oraz działem jakości,
  • Znasz MS Office,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dziale Jakości,
  • Bezpłatny transport do fabryki z Warszawy,
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover dla Pracownika i jego rodziny,
  • Dofinansowania na święta, świąteczne prezenty dla dzieci pracowników,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia PZU.