• Wszystkie ofertyKrakówMarketingSocial mediaSocial Media Manager
    Social Media Manager
    Nowa
    Marketing
    Brand new Brand

    Kraków
    1 267 - 1 774 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 267 - 1 774 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Meta Business Suite

    Canva

    TikTok

    CupCut

    Opis stanowiska

    Social Media Manager / Video Marketing - praca w centrum Krakowa

    Agencja marketingowa Brand new Brand - Kim jesteśmy?

    Młodym zespołem specjalistów, których połączyła pasja do marketingu!

    Do swojego teamu poszukujemy nowej osoby na stanowisko Social Media Manager, która posiada doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych i jest otwarta na zmianę w karierze.

    Twój zakres obowiązków:

    • prowadzenie contentu w social media (Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok, Twitter]
    • tworzenie strategii komunikacji
    • analiza trendów w social media i bycie na bieżąco z trendami i nowinkami
    • monitorowanie i optymalizowanie działań w mediach społecznościowych
    • prowadzenie płatnych kampanii reklamowych
    • tworzenie strategii video marketingu i jej realizacja
    • obróbka i montaż materiałów video
    • bieżąca komunikacja z klientami, ustalanie wymagań, potrzeb, oczekiwań, celów, rozpoznanie sytuacji oraz zbieranie niezbędnych informacji potrzebnych do zrealizowania projektu
    • zarządzanie budżetem reklamowym
    • ścisła współpraca z innymi osobami z zespołu

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • swoboda przed kamerą i nagrywanie TikToków
    • obsługa Canvy, CupCut, Meta Business Suite
    • umiejętność wyciągania wniosków i weryfikacji efektywności prowadzonych działań
    • umiejętność ustalania priorytetów oraz dobrej organizacji pracy

    Zalety pracy w Brand new Brand: Praca stacjonarna w ścisłym centrum Krakowa (po okresie wdrożenia możliwość pracy w trybie hybrydowym).

    • Wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia i umiejętności (5 000 – 7 000 zł/ netto)
    • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: Umowa zlecenie, UoP lub B2B.
    • Młody zespół, dla których marketing to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja.
    • Samodzielność działania.
    • Szkolenia branżowe.
    1 267 - 1 774 USD

    B2B