Oferty
Specjalista ds. kampanii reklamowych Google Ads lub Meta Ads (PPC)
Nowa
Marketing

Dęblin
5 000 - 10 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
5 000 - 10 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP, UZ
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

Google Ads

Facebook Ads

PPC

Opis stanowiska

Cześć, jesteśmy Brands Manago - agencją reklamową, która zajmuje się obsługą marketingową klientów z wielu różnych branży w tym największy sklep zoologiczny w Polsce ZooArt. Naszych klientów łączy jeden wspólnik czynnik - znaczna większość z nich to e-commercy z budżetami w wysokości od 5 do 300 tys miesięcznie.

Poszukujemy specjalisty do spraw kampanii reklamowych Google Ads lub Meta Ads( Facebook i Instagram), który zajmie się:

  • Tworzeniem kampanii reklamowych (w głównej mierze sprzedażowych)
  • Analizą wyników oraz optymalizacją kampanii
  • Raportowaniem swoich działań, głównie w Looker Studio
  • Tworzeniem strategii marketingowej w zakresie Google Ads lub Meta Ads (Facebook i Instagram)

NIE będziesz odpowiedzialny za:

  • Fakturowanie klientów
  • Kontakt z klientem (chyba, że wyrazisz taką chęć)
  • Tworzenie grafik
  • Feed produktowy/kod konwersji (chyba, że wyrazisz taką chęć i umiejętności)
  • Onboarding nowego klienta

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii nastawionych na konwersje
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz dobrej organizacji pracy
  • Zdolność wyciągania wniosków i proponowania własnych rozwiązań
  • Znajomość obsługi konta Google ads lub Facebook Ads na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Podstawowa wiedza z zakresu PPC, weryfikujemy na pierwszej rozmowie
  • Oczekujemy wiedzy praktycznej, a nie teoretycznej. Na spotkaniu wspólnie chodzimy po koncie Google Ads lub Meta Ads i badamy wiedzę

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość rozwoju na ścieżce kariery, powiększenia swoich kwalifikacji oraz awansu na stanowisko kierownicze
  • Dowolną formę współpracy
  • Wsparcie merytoryczne od naszego zespołu marketingu oraz programistycznego
  • Możliwość zdobywania doświadczenia dzięki pracy przy dużych marketingowych projektach
  • Odpowiednie narzędzia do pracy na powyższym stanowisku

To wszystko może wyglądać całkiem strasznie, jeśli jednak potrafisz zarządzać kampaniami na Google Ads lub Facebook Ads z głową to śmiało aplikuj na nasze ogłoszenie - staramy się, aby każdy z kandydatów podczas naszej rozmowy również wyniósł z niej pewną wartość. Ty poświęcasz nam swój czas - my Cię wysłuchamy i podzielimy się naszą wiedzą.

Nie spełniasz wszystkich wymagań, ale wydaje Ci się, że świetnie pasujesz na to stanowisko? Nie bój się wysłać CV, wysłuchamy każdego

Poszukujemy osoby do współpracy w trybie stacjonarnym, jeśli jednak Twoje umiejętności na to pozwalają, w grę wchodzi także praca zdalna.

5 000 - 10 000 PLN