Oferty
Specjalista ds. wsparcia procesu sprzedaży (branża IT)
Nowa
Sprzedaż

Szczecin
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

sprzedaż

branża IT

komunikacja

Opis stanowiska

BTC Sp. z o.o.

Od ponad 20 lat oferujemy rozwiązania biznesowe w obszarze bezpieczeństwa i zarządzania IT. Naszą wartością są nasi Klienci, pracownicy, produkty oraz kultura organizacyjna. Wykorzystujemy i tworzymy najnowsze światowe technologie. Współpracujemy z najbardziej innowacyjnymi firmami na świecie.

Jeżeli chcesz rozpocząć przygodę z branżą IT i masz doświadczenie w sprzedaży – dołącz do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i kwalifikowanie potencjalnych klientów (generowanie leadów) oraz budowanie bazy danych klientów w oparciu o CRM
  • Badanie potrzeb, umówienie prezentacji i przygotowywanie ofert dla potencjalnego klienta
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami i utrzymywanie stałego kontaktu z nimi
  • Monitorowanie rynku oraz analiza działań konkurencji
  • Współpraca z działem marketingu
  • Ciągłe doskonalenie procesów sprzedażowych oraz wiedzy produktowej

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub B2B – wybierz preferowaną dla Ciebie formę zatrudnienia),
  • Stałe wynagrodzenie, premię comiesięczną, premię kwartalną oraz roczną (wszystkie elementy dokładnie ustalone – zawsze wiesz, jaką premię otrzymasz),
  • Premia kwartalna zależna jest od wysokości Twojej sprzedaży,
  • Możliwość wejścia do świata IT,
  • Wdrożenie stanowiskowe,
  • Premie okolicznościowe,
  • Kartę MultiSport,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Szkolenia handlowe, produktowe, z umiejętności komunikacyjnych,
  • Pracę z wysokiej jakości produktami dla kluczowych polskich podmiotów,
  • Młody, 15-osobowy zespół sprzedażowy z ambitnymi, ale realistycznymi celami, wspieranymi przez ducha zespołu, otwartą komunikację oraz przyjemną atmosferę pracy,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności interpersonalnych,
  • Inne – zobacz: www.btc.com.pl/kariera/swiadczenia

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunki ścisłe lub zarządzanie/marketing, informatyka
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów telefonicznych
  • Umiejętność sprzedaży (poparte doświadczeniem, min. 1 rok)
  • Systematyczność, rzetelność oraz otwartość na rozwój,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, nastawienie na cel, zorganizowanie, wysoka kultura osobista.

Jeśli nie posiadasz doświadczenia we wszystkich wskazanych obszarach – wyślij swoją aplikację, a na pewno rozważymy Twoją kandydaturę!

Co musisz teraz zrobić?

Jeśli interesuje Cię to stanowisko, wyślij swoją aplikację (CV) na adres: praca@btc.com.pl w tytule podając numer referencyjny „SWPS 10/2024”.