• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKontrolingEkspert ds. kontrolingu (m/k)
    Ekspert ds. kontrolingu (m/k)
    Finanse
    BUDIMEX S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Jesteśmy liderem wśród pracodawców branży budowlanej. Zatrudniamy ‎‎7 500 osób, realizując blisko ‎‎300 kontraktów rocznie. Nasza firma działa we wszystkich kluczowych sektorach budownictwa. Mamy rozbudowany obszar wsparcia, gdzie zatrudniamy specjalistów i ekspertów w Biurze Informatyki, Pionie Finansowym, Biurze Warunków Kontraktowych, Oddziałach Gwarancji, Pionie Zarządzania Zasobami Ludzkimi i wielu innych miejscach. Dołącz do Budimeksu i rośnij razem z nami!👷‍♀️👷‍♂️💛

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    kontroling

    język angielski

    Opis stanowiska

    Oferujemy:

    • System premiowy
    • Dzień wolny w urodziny
    • Ubezpieczenie na życie
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Sekcje sportowe
    • Wymiany międzynarodowe
    • Ciekawy program szkoleń
    • Platformę z benefitami MyBenefit
    • Programy rozwojowe dedykowane dla kobiet
    • Dobrą atmosferę w pracy

    Twoje przyszłe zadania:

    • Kontrola zarządcza wyników wybranych spółek i biznesów wchodzących w skład Grupy Budimex.
    • Kalkulacja portfela zamówień oraz kontraktacji Grupy.
    • Koordynacja przygotowania budżetów rocznych (m.in.: P&L, bilans oraz cash-flow).
    • Analiza zarządcza kosztów według podległych budżetów i rodzajów kosztów.
    • Weryfikacja i wyjaśnianie odchyleń w ramach podległych obszarów.
    • Przygotowywanie comiesięcznych raportów i prezentacji dla Zarządu Grupy.
    • Proponowanie rozwiązań planistycznych i raportowych usprawniających pracę w podległym obszarze.
    • Wsparcie raportowania wybranych obszarów ESG (Taxonomia EU).
    • Uczestnictwo w projektach realizowanych przez Biuro Kontrolingu.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub finansowym.
    • Minimum 5-letnie doświadczenie w kontrolingu (preferowane) lub pokrewnym obszarze finansowym w dużej i złożonej organizacji.
    • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność organizacji pracy oraz inicjatywa w działaniu.
    • Ugruntowana wiedza z zakresu finansów i rachunkowości zarządczej oraz znajomość zagadnień podatkowych.
    • Dobra znajomość systemów księgowo-finansowych (znajomość SAP będzie dodatkowym atutem).
    • Mile widziane dodatkowe kwalifikacje (CIMA, ACCA, CFA) lub/i studia podyplomowe z obszaru finansów.
    • Łatwość nawiązywania relacji, umiejętność pracy zespołowej oraz współpracy w ramach struktur firmy.
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programów Excel i PowerPoint.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
    Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKontrolingEkspert ds. kontrolingu (m/k)