Oferty
Specjalista ds. Administracyjno-Prawnych (m/k)
Nowa
Prawo

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura
BUDIMEX S.A.

Jesteśmy liderem wśród pracodawców branży budowlanej. Zatrudniamy ‎‎7 500 osób, realizując blisko ‎‎300 kontraktów rocznie. Nasza firma działa we wszystkich kluczowych sektorach budownictwa. Mamy rozbudowany obszar wsparcia, gdzie zatrudniamy specjalistów i ekspertów w Biurze Informatyki, Pionie Finansowym, Biurze Warunków Kontraktowych, Oddziałach Gwarancji, Pionie Zarządzania Zasobami Ludzkimi i wielu innych miejscach. Dołącz do Budimeksu i rośnij razem z nami!👷‍♀️👷‍♂️💛

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

Microsoft Office

prawo

Opis stanowiska

Twoje przyszłe zadania:

  • opracowywanie i opiniowanie prawnych warunków umów z kontrahentami oraz z dostawcami materiałów i usług,
  • prowadzenie korespondencji z kontrahentami oraz z organami administracji,
  • sprawowanie kontroli nad dokumentacją dotyczącą kontraktów budowlanych,
  • prowadzenie rejestru oraz archiwizowanie dokumentów prawnych.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • minimum dwuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży budowlanej),
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office.

U nas znajdziesz:

  • System premiowy
  • Dzień wolny w urodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Sekcje sportowe
  • Wymiany międzynarodowe
  • Ciekawy program szkoleń
  • Platformę z benefitami MyBenefit
  • Programy rozwojowe dedykowane dla kobiet
  • Dobrą atmosferę w pracy