Oferty
Account Manager (branża marketingowa)
PM

Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

Meta Ads

zarządzanie zespołem

zarządzanie projektami

marketing

Google Ads

język angielski

Asana

Opis stanowiska

Do zespołu naszego klienta z branży marektingowej poszukujemy doświadczonego/doświadczonej Account Managera/Managerki.

Informacje o firmie i zespole:

Dołącz do zespołu rozwijającej się agencji marketingowej, która oferuje kompleksowe wsparcie w marketingu i komunikacji 360°. Nasze działania koncentrują się na tworzeniu przekazów, które nie tylko odpowiadają na wyzwania rynku, ale także wzbudzają emocje i angażują odbiorców. Współpracujemy z dużymi graczami z branży beauty, retail oraz mniejszymi klientami. Do już istniejącego zespołu ekspertów szukamy osoby, która doskonale potrafi koordynować pracę zespołu z różnych dziedzin marketingowych. Szukamy osoby, która jest gotowa budować relacje z klientem i rekomendować nowe rozwiązania. Jeśli chcesz rozwijać swoje kompetencje w obszarze strategii – chętnie Cię poznamy!

Twój zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami na poziomie operacyjnym i doradczym – od momentu startu projektu po jego zakończenie i zebranie feedbacku.
  • Koordynowanie pracy zespołu projektowego – grafika, copywritera, specjalisty ds. PR, social mediów – tutaj szczególnie ważna jest dobra komunikacja i zarządzanie oczekiwaniami wszystkich interesariuszy.
  • Nadzór nad zakresem, harmonogramem i budżetem projektu – ważne, abyś miał/miała pierwsze doświadczenia w tym zakresie, ale w złożone budżety jesteśmy w stanie Cię wdrożyć.
  • Współdecydowanie o kształcie zespołu i poprawa jakości realizowanych zadań – ważne dla nas jest nastawienie na ciągły rozwój i poszukiwanie metod na usprawnienie funkcjonowania projektów.
  • Edukacja klientów w zakresie nowych trendów marketingowych – jesteśmy na bieżąco i wymieniamy się wiedzą w zespole, dbamy o edukację także naszych klientów.
  • Up-selling i cross-selling do obecnych klientów – Twoim zadaniem nie będzie pozyskiwanie nowych współprac.

Idealnie sprawdzisz się na tym stanowisku, jeśli:

  • Posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne – potrafisz dogadać się z osobami kreatywnymi i technicznymi, a także wyjaśnić zawiłe kwestie w prosty sposób.
  • Potrafisz precyzyjnie organizować swój czas pracy – masz swoje sprawdzone metody zarządzania zadaniami i potrafisz planować w cyklach: dzień, tydzień, miesiąc.
  • Jesteś samodzielny/a w swoich zadaniach, a jednocześnie umiesz efektywnie współpracować z zespołem – potrafisz korzystać z narzędzi, aby monitorować zadania swoje i członków zespołu.
  • Masz pierwsze doświadczenie w koordynowaniu projektów z zakresu digital marketingu, w tym szczególnie Google Ads i Meta Ads, oraz potrafisz dopasować narzędzia marketingowe do potrzeb klienta.
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu projektami i zespołami, w tym umiejętne delegowanie zadań – wiesz, jak panować nad swoimi i zespołu zadaniami, kiedy wysłać przypomnienie, a kiedy pomóc, aby coś zostało zrealizowane na czas.
  • Sprawnie pracujesz z harmonogramami przy użyciu narzędzi takich jak Asana.
  • Potrafisz się komunikować po angielsku (B2).
  • Potrafisz płynnie komunikować się w języku polskim.

Co oferujemy:

  • Pełne wsparcie we wdrożeniu się i możliwość rozwoju w stronę Senior Account Managera.
  • Stabilne zatrudnienie w agencji o wieloletnim doświadczeniu.
  • Możliwość pracy z renomowanymi markami.
  • Dogodną lokalizację w centrum miasta.
  • Praca głównie stacjonarna (po okresie wdrożenia możliwość pracy zdalnej 1–2 razy w tygodniu).
  • Inspirujące szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Współpraca z zespołem profesjonalistów, którzy cenią swoją pracę i czerpią z niej satysfakcję.
  • Przyjazne środowisko pracy, w którym mile widziane są zwierzęta.