• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPublic RelationsKoordynator / Koordynatorka projektów zagranicznych w dziale komunikacji
    Koordynator / Koordynatorka projektów zagranicznych w dziale komunikacji
    Marketing
    Caritas

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    marketing

    Opis stanowiska

    Opis stanowiska:

    • koordynowanie przebiegu kampanii komunikacyjnych zagranicznych Caritas Polska;
    • koordynowanie i współtworzenie konceptów kreatywnych kampanii oraz kierowanie pracą zespołu; producentów video, grafików, copywriterów itp.;
    • aktywny i bezpośredni kontakt z partnerskimi organizacjami w celu pozyskania materiałów promocyjnych dla kluczowych kierunków działań organizacji (m.in. Ukraina, Bliski Wschód, Wenezuela, Jemen, itp.);
    • planowanie i nadzór nad tworzeniem projektów komunikacyjnych w social mediach;
    • monitorowanie i analiza efektywności działań marketingowych oraz śledzenie trendów w komunikacji;
    • dbałość o spójną komunikację dot. realizowanych projektów;
    • współpraca z działem fundrisingu, działem zagranicznym oraz partnerami międzynarodowymi np. Caritas Europa/ Caritas Internationalis;
    • udział w delegacjach krajowych lub/i zagranicznych do krajów, gdzie jest niesiona jest pomoc przez Caritas Polska;
    • zarządzanie zespołem.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy zawodowej w koordynowaniu projektów związanych z marketingiem oraz produkcją materiałów audiowizualnych;
    • angielski – zaawansowany w mowie i piśmie, min.B2;
    • gotowość do podróży służbowych;
    • doświadczenie w efektywnym motywowaniu i zarządzaniu zespołem;
    • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów;
    • wysoko rozwinięte umiejętności w nawiązywaniu i budowaniu długofalowych relacji;
    • umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie;
    • przywiązywanie wagi do detalu i wysokie poczucie estetyki;
    • kreatywność i proaktywność w inicjowaniu różnych działań;
    • nastawienie na cel – doprowadzanie pomysłów i konceptów do realizacji;
    • znajomość Google Analytics, Social Mediów.

    Mile widziane:

    • prawo jazdy kat. B;
    • doświadczenie pracy w agencji reklamowej.

    Oferujemy:

    • umowę na zastępstwo;
    • pracę w największej organizacji społeczno-charytatywnej w Polsce;
    • pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem;
    • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze;
    • prywatną opiekę medyczną;
    • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji (obok stacji metra Ronda Daszyńskiego)

    Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPublic RelationsKoordynator / Koordynatorka projektów zagranicznych w dziale komunikacji