Oferty
Dwuletni staż w Carlsberg Polska w łańcuchu dostaw
Nowa
Logistyka

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

język angielski

analiza

Opis stanowiska

Jesteśmy Carlsberg Polska.

To my stoimy za takimi markami piw jak: Carlsberg, Okocim, Kasztelan, Bosman, Karmi, Sommersby, Książ, Harnaś, Piast, Grimbergen, Žatecký ​, Garage, 1664 Blanc i Brooklyn.

Chcesz poznać nas lepiej? Masz świetną okazję! Wznawiamy nasz program stażowy i szukamy kandydatów i kandydatek, którzy chcą się z nami uczyć i rozwijać.

Dwuletni staż w Carlsberg Polska w łańcuchu dostaw (produkcja, magazyn, logistyka, NPD)

Twoje miejsce pracy: Brzesko, Sierpc i Szczecin​​

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Tryb pracy: stacjonarny

Staż jest dla Ciebie, jeśli:

  • Studiujesz zaocznie lub jesteś absolwentem(-ką);
  • Znasz język angielski na poziomie minimum C1;
  • Posiadasz umiejętności analitycznego i krytycznego myślenia;
  • Jesteś otwarty(-a) na nowe możliwości związane z pracą w naszych różnych lokalizacjach;
  • Masz silne nastawienie na pracę w zespole;
  • Chcesz się rozwijać.

Co oferujemy Ci w ramach stażu:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Umowę o pracę;
  • Pełen pakiet benefitów;
  • Premię roczną za realizację celów;
  • Dostęp do platformy rozwojowej;
  • Pracę projektową;
  • Szkolenia zewnętrzne;
  • Wprowadzenie przez dedykowanego Buddy;
  • Wsparcie mentorów(-ek) i współpracę z najlepszymi ekspertami(-kami);
  • Wprowadzenie do branży FMCG i poznanie naszej organizacji;
  • Udział w inicjatywach firmowych. M.in. Koncerty, festiwale;
  • Możliwość stałego zatrudnienia po ukończeniu programu.

Prawdopodobnie najlepsze benefity

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Dostęp do platformy rozwojowej
  • Nauka języków obcych z eTutor
  • Opiekę Mentora(-ki)
  • Kafeteria benefitowa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dodatkowy urlop z okazji urodzin
  • Projekty społeczno-ekologiczne
  • Produkty Carlsberg
  • Polska na święta
  • Szkolenia
  • Udział w koncertach i festiwalach

Staż krok po kroku:

  • Aplikuj, wysyłając swoje CV - do końca listopada 2024. To Twój pierwszy krok do dołączenia do naszego zespołu.
  • Analizujemy aplikacje - grudzień 2024. Przeprowadzamy analizę zgłoszeń i dokonujemy pierwszej selekcji kandydatów(-ek) do naszego programu.
  • Zapraszamy wybrane osoby na testy online - grudzień 2024. Osoby, które przeszły pozytywnie naszą wstępną selekcję zapraszamy do udziału w testach kwalifikacyjnych.
  • Assessment Center i rozmowy rekrutacyjne - styczeń/luty 2025. Kandydaci(-tki), którzy pozytywnie przejdą testy, zostaną zaproszeni na Assessment Center, połączony z rozmowami rekrutacyjnymi.
  • Wyłaniamy kandydatów(-ki) i zapraszamy do współpracy - luty/marzec 2025. Po Assessment Center podejmiemy decyzje o współpracy z wybranymi osobami.
  • Start programu - marzec/kwiecień 2025.

Uwaga!

Gwarantujemy informację zwrotną każdej osobie, której nie zakwalifikujemy do udziału w projekcie.