• Oferty
    Grafik komputerowy
    Design
    CB POLAND Sp. z o.o.

    Zabrze
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Adobe Photoshop

    Adobe Illustrator

    Adobe InDesign

    DTP

    design

    Blender

    Adobe After Effects

    animacje 2D

    Mile widziane

    Google Ads

    Google Analytics

    SEM

    SEO

    Google Tag Manager

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    CrazyBubble

    Crazy Bubble to dynamiczna i innowacyjna firma, która dostarcza najwyższej jakości produktu Bubble Tea. Jesteśmy największą siecią w Europie. Z związku z coraz większym wzrostem sieci poszukujemy utalentowanego i doświadczonego grafika, który dołączy do naszego zespołu i wniesie swój wkład w dalszy rozwój marki.

    Oferujemy

    • Konkurencyjne wynagrodzenie;
    • Współpracę w kreatywnym i wspierającym zespole;
    • Możliwości rozwoju zawodowego - Szkolenia wewnętrzne (dzielimy się swoim doświadczeniem) / Szkolenia zewnętrzne (nie musisz czekać, wystarczy pomysł, chęci i ruszamy z wybranym przez Ciebie szkoleniem);
    • Kartę multisport;
    • Premie uznaniowe;
    • Praca w międzynarodowej branży Bubble Tea, w której masz wkład w dalszy rozwój;
    • Brak dress code;

    Poszukujemy wykwalifikowanego i kreatywnego grafika, który jest biegły w obsłudze pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign) oraz potrafi przygotowywać pliki do druku (wiesz czym jest spad, dlaczego zamieniamy tekst na krzywe oraz czym jest profil CMYK). Idealny kandydat powinien rozumieć różnice w zapisywaniu plików między formatami digital, dla social media i print. Powinien umieć zachować porządek w plikach oraz na warstwach w plikach źródłowych. Przerobienie projektu z formatu A3 do A4 nie powinno zajmować całego dnia.

    Znajomość podstawowej wiedzy z zakresu SEM, SEO. Tworzenia, zarządzania i analizowania kampanii Google Ads.

    Kluczowe Obowiązki

    • Tworzenie atrakcyjnych wizualnie projektów zgodnie z brandbookiem;
    • Przygotowywanie plików gotowych do druku i zapewnienie najwyższych standardów jakości;
    • Współpraca z zespołem w celu opracowywania i realizacji koncepcji zgodny z wizerunkiem marki;
    • Tworzenie wizualizacji projektów nowych lokali i punktów CrazyBubble;
    • Przerabianie gotowych grafik pod nowe formaty;

    Kwalifikacje

    • Biegłość w obsłudze Adobe Photoshop, Illustrator i InDesign;
    • Doświadczenie w przygotowywaniu plików do druku;
    • Duża dbałość o szczegóły i zaangażowanie w jakość pracy;
    • Zdolność do efektywnej pracy w szybkim tempie, z uwzględnieniem trybu ASAP;
    • Znajomość projektowania stron internetowych będzie dodatkowym atutem;
    • Podstawowa znajomość projektowania 3D będzie dodatkowym atutem;
    • Wiedza i umiejętności tworzenia animacji 2D/3D;

    • Znajomość SEO, SEM;
    • Kwalifikacje przy tworzeniu kampanii Google Ads;
    • Znajomość narzędzi Google Tag Manager, Google Search Console;
    • Wiedza z optymalizacji stron www;
    • Znajomość języka angielskiego. Mile widziane inne języki;
    • Prawo jazdy kat B;

    Cechy Osobiste:

    • Sumienność i niezawodność, silne zaangażowanie w pracę;
    • Oko do szczegółów;
    • Zdolność do zarządzania wieloma projektami jednocześnie;