• Wszystkie ofertyKatowiceHRPayrollSpecjalista ds. Wynagrodzeń
    Specjalista ds. Wynagrodzeń
    Nowa
    HR
    CEWE

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    ERP

    Microsoft Office Word

    język angielski

    Mile widziane

    język niemiecki

    Opis stanowiska

    Do zespołu kadrowo-płacowego poszukujemy Specjalisty/Specjalistki ds. Wynagrodzeń.

    Jeśli jesteś osobą dokładną, zaangażowaną i posiadasz doświadczenie w obszarze płac – zapraszamy do aplikowania! 😊

    Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle, woj. opolskie (dojazd z Katowic ok. 45 minut, z Gliwic ok. 30 minut)

    Obowiązki:

    Samodzielne prowadzenie obsługi płacowej:

    • naliczanie wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców;
    • naliczanie zasiłków oraz wypłata świadczeń pracowniczych;
    • rozliczanie czasu pracy pracowników i zleceniobiorców;
    • naliczanie i raportowanie wpłat do PPE;
    • prowadzenie rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych i rozliczeń ZUS;
    • sporządzanie oraz przesyłanie dokumentacji rozliczeniowej, raportów do ZUS, GUS, PFRON;
    • reprezentowanie firmy w kontaktach z Urzędami (ZUS, US, PIP, GUS; itd.);
    • przygotowywanie raportów, zestawień danych; wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu;
    • archiwizowanie dokumentacji kadrowo-płacowej.

    Wymagania:

    • wykształcenie ekonomiczne;
    • co najmniej 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku specjalisty ds. wynagrodzeń;
    • praktyczna znajomość programu Płatnik, programów kadrowo-płacowych, preferowany program Comarch ERP OPTIMA, systemu elektronicznej rejestracji czasu pracy oraz pakietu MS OFFICE;
    • bieżąca znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, w tym przepisów o rozliczaniu czasu pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych,
    • znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
    • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu; samodzielność i odpowiedzialność,
    • zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
    • odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznym zespole,
    • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
    • benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych; paczki świąteczne, zniżki na firmowe produkty i usługi, dofinansowanie do posiłków pracowniczych, itp.)
    • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia i kursy zawodowe, dofinansowanie
    • do nauki języków obcych, studiów, studiów podyplomowych).

    CEWE jest wiodącą międzynarodową firmą w dziedzinie usług fotograficznych i komercyjnego druku online w Europie. Naszą pozycję potwierdzają liczne nagrody w dziedzinie innowacji, jakości produktów i jakości usług. CEWE oznacza niezawodny profesjonalizm oraz innowacyjność i radość ze zdjęć. Dzięki ponad 4 000 pracowników i najnowocześniejszym maszynom do obróbki zapewniamy, że każdego roku nasze zakłady produkcyjne opuszczają miliardy zdjęć i miliony egzemplarzy CEWE FOTOKSIĄŻKI oraz fotoprezentów. Naszymi klientami są zarówno sprzedawcy detaliczni, jak i internetowi (e-commerce) - w sumie zaopatrujemy ponad 20 000 sprzedawców detalicznych w 25 krajach Europy. Firma myśli przyszłościowo, konsekwentnie inwestuje w nowe produkty i technologie oraz jest absolutnie zaangażowana w zachwycanie klientów we wszystkim, co robimy.

    Wszystkie ofertyKatowiceHRPayrollSpecjalista ds. Wynagrodzeń