• Wszystkie ofertyTyniec MałyLogistykaKierowcaKierowca kategoria C
    Kierowca kategoria C
    Logistyka
    Chefs Culinar

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    świadectwo kwalifikacji

    spedycja

    Prawo jazdy kat. C

    transport

    Opis stanowiska

    Chefs Culinar to rodzinne przedsiębiorstwo z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem. Wyróżnia nas szeroki asortyment produktów spożywczych i przemysłowych oraz kompleksowa obsługa klienta. Naszą specjalizacją jest dedykowana obsługa firm gastronomicznych, dla których od lat jesteśmy partnerami w biznesie. Zaufaniem obdarzyło nas wiele restauracji, hoteli, firm cateringowych i punktów zbiorowego żywienia. Świadczymy swoje usługi w Niemczech, Danii, Szwecji, Niderlandach, Austrii oraz Polsce. Nad wysokiej jakości serwisem dla klientów Chefs Culinar czuwa ponad 6000 pracowników, których kompetencje i skuteczność codziennie budują nasz sukces

    Pracodawca godny zaufania? Tak, Chef!

    Dołącz do naszego Zespołu !

    Miejsce pracy: Tyniec Mały

    Zadania:

    • przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem
    • załadunek i rozładunek towaru u klienta
    • odbiór gotówki od klientów
    • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat. C
    • doświadczenie w transporcie / spedycji
    • karta kierowcy oraz aktualne świadectwo kwalifikacji,
    • odpowiedzialność i motywacja do pracy

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia (podstawa + premia),
    • Nowoczesny tabor samochodowy
    • Codzienne powroty do domu
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę,
    • Opiekę Medyczną oraz Ubezpieczenie na Życie
    • Dofinansowanie do zajęć sportowych lub platformy edukacyjnej