Oferty
New business manager
Nowa
Marketing

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

digital marketing

influencer marketing

analiza rynku

język angielski

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

ClickInStory to agencja specjalizująca się w influencer marketingu. Pracujemy z największymi markami na świecie, tworząc kampanie, które nie tylko angażują, ale również budują autentyczne relacje z klientami.

Realizujemy kampanie dla marek takich jak: Coca-Cola, L'Oreal, Netflix, Procter & Gamble, Mars, LPP, Ferrero, Empik, Crédit Agricole, Philips, Allegro, NFL, RedBull, Dr. Oetker, Sephora.

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie trwałych relacji biznesowych.
  • Inicjowanie działań sprzedażowych i rozwój nowych możliwości rynkowych.
  • Uczestnictwo w branżowych konferencjach, eventach i networkingach w celu rozwoju biznesu.
  • Analiza rynku i najnowszych trendów w influencer marketingu.
  • Tworzenie ofert handlowych, negocjowanie kontraktów i prezentowanie strategii marketingowych.
  • Monitorowanie wyników sprzedaży oraz raportowanie realizacji celów.

Czego oczekujemy?

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pozyskiwaniu klientów w branży marketingowej.
  • Doskonała znajomość narzędzi i trendów w influencer marketingu.
  • Umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji biznesowych.
  • Zdolności negocjacyjne oraz umiejętność tworzenia prezentacji na wysokim poziomie.
  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. B2).

Co oferujemy?

  • Praca zdalna.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wyników + system premiowy.
  • Możliwość pracy nad wyjątkowymi projektami z największymi markami na rynku.
  • Profesjonalne szkolenia oraz narzędzia niezbędne do efektywnej pracy.
  • Elastyczne godziny pracy.