• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażSprzedaż B2BOpiekun Kluczowych Klientów
    Opiekun Kluczowych Klientów
    Nowa
    Sprzedaż
    Clockwise

    Kraków
    2 028 - 2 535 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    język angielski

    sprzedaż

    Mile widziane

    branża IT

    Opis stanowiska

    Łączymy świat biznesu z potęgą technologii. Dostarczamy najlepsze rozwiązania z zakresu systemów bezpieczeństwa i komunikacji IP wraz z kompleksowym wsparciem. Oferujemy skuteczne narzędzia do ochrony informacji na wielu poziomach i zapewniamy budowę bezpiecznych, wydajnych sieci komputerowych.

    Rekrutujemy na stanowisko: Opiekuna Kluczowych Klientów

    Zatrudnienie: B2B

    Zakres działania:

    • Aktywna sprzedaż rozwiązań i usług z oferty firmy.
    • Budowanie kooperacyjnych relacji biznesowych z klientami.
    • Rozbudowa bazy klientów firmy: aktywne pozyskiwanie nowych oraz opieka nad aktywnymi klientami.
    • Utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z pozyskanymi i obecnymi klientami.
    • Umiejętność analizy i definiowania potrzeb i oczekiwań klienta oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań.
    • Przygotowywanie dedykowanych ofert i prowadzenie prezentacji oraz rozmów handlowych.
    • Współpraca z producentami i dystrybutorami.
    • Systematyczne monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dotyczących segmentu klientów oraz działań konkurencji.
    • Systematyczne raportowanie wyników sprzedaży oraz prognozowanie sprzedaży.
    • Reprezentowanie firmy podczas spotkań handlowych, konferencji, targów i innych wydarzeń biznesowych.

    Oczekujemy:

    • Samodzielności i efektywności działań
    • Proaktywności i odpowiedzialności
    • Łatwości w nawiązywaniu relacji i umiejętności pracy w zespole.
    • Doświadczenia w kompleksowym zarzadzaniu projektami sprzedażowymi
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
    • Prawa jazdy kategorii B.
    • Mile widziana znajomość rynku IT.

    Oferujemy:

    • Przyjazną i swobodną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz świetnym, zgranym zespole.
    • Możliwość rozwoju oraz szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.
    • Udział w realizacji różnorodnych i ciekawych projektów     .
    • Atrakcyjne wynagrodzenie z jasnym systemem premiowym.
    • Bezpłatny parking przed siedzibą firmy
    • Brak sztywnego dress codu
    • Pakiet medyczny
    • Sprzęt do pracy
    • Wyjścia i wyjazdy integracyjne
    2 028 - 2 535 USD

    B2B