Do Twoich zadań będzie należało:
- planowanie i zakup kampanii w Google Ads i Facebook Ads,
- obsługa klientów,
- nadzorowanie rozliczania projektów,
Od kandydatów oczekujemy:
le Ads, Facebook Ads (wymagane). Umiejętność realizacji przy wykorzystaniu innych systemów aukcyjnych będzie dodatkowym atutem.
- wymagane zdolności analityczne, MS Excel, Google Analytics.
- wymagana znajomość Google Tag Managera w stopniu podstawowym.
- wymagana znajomość tworzenia raportów w Google Data Studio oraz rekomendacji na podstawie danych.
- wymagana efektywność w realizacji zadań, dobra organizacja pracy i komunikatywność.
- kliku letnie doświadczenie w pracy z Klientem.
Oferujemy Ci:
- pracę dla znanych polskich i zagranicznych marek,
- stabilne zatrudnienie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- przyjazną atmosferę w pracy,
- benefity pozapłacowe.
Prosimy o dołączenie do swoich dokumentów oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Codemedia S.A. Zapoznałem się z informacją na temat przetwarzania danych. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Informacja dla kandydata:
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych w rozumieniu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) jest Codemedia S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Rolna 175B, 02-729 Warszawa, NIP: 5252434947, REGON: 141493677. Można skontaktować się z nami telefonicznie (22) 549 71 80, e-mailowo: biuro@codemedia.pl, kierując korespondencję na adres siedziby lub za pośrednictwem wyznaczonego Inspektora Ochrony Danych: e-mailowo: iod@codemedia.pl. Ponadto, informujemy, że:
- Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Codemedia w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody oraz na podstawie przepisów prawa – art. 221kodeksu pracy (Dz.U. 1974 nr 24 poz. 141 z późn. zm.). Podanie danych w zakresie określonym przez kodeks pracy oraz akty wykonawcze jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana zgody.
- Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, a także przez okres 12 miesięcy po jej zakończeniu, w celu ochrony naszych uzasadnionych interesów, w tym w celu udokumentowania procesu rekrutacyjnego.
- Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także prawo do przenoszenia danych – w granicach określonych w art. 15-22 RODO.
- Ponadto przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
- Przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych, ul. Stawki 2, 02-193 Warszawa.