• Wszystkie ofertyJelenia GóraPMSoftware Project Manager - Product Owner
    Software Project Manager - Product Owner
    PM
    CodeTwo - HRejterzy

    4 563 - 7 606 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    team leader

    organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy 100-osobowym zespołem, który tworzy własne oprogramowanie na platformy Microsoft Azure, Office 365, Exchange i SharePoint. Nasze programy wykorzystywane są w ponad 120 000 przedsiębiorstw w 170+ krajach świata, a wśród naszych klientów są takie firmy jak Shell, Facebook czy Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych. Mamy grupę krwi C++, nasze biura znajdują się we Wrocławiu i Jeleniej Górze, a nasi małżonkowie są zmuszani do oglądania kanału HRejterzy (bo to nasz kanał).

    Więcej na temat naszej firmy możesz dowiedzieć się na stronie: www.codetwo.pl/praca

    Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław lub Jelenia Góra lub praca zdalna

    Pracując na tym stanowisku będziesz zajmować się następującymi rzeczami:

    • Prowadzeniem projektów softwarowych zgodnie z przyjętą w firmie metodyką przez wszystkie cykle ich życia, od analizy i planowania, poprzez implementację, testy, wdrożenie i utrzymanie.
    • Opracowywaniem konceptów biznesowo-technicznych nowych i zmienianych funkcjonalności w programach.
    • Koordynowaniem działań wszystkich uczestników projektu (Product Ownerów, Marketingu, Programistów i Testerów).
    • Zarządzaniem pracą i nadzorowaniem pracy programistów biorących udział w projekcie, w szczególności poprzez odpowiednie prowadzenie i nadzorowanie pracy w Azure DevOps Server.
    • Rozwijaniem i optymalizacją metodyki prowadzenia projektów oraz prowadzeniem związanej z nią dokumentacji.
    • Raportowaniem z postępu pracy nad projektami.

    Czego wymagamy?

    • Przynajmniej 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków lub/i na stanowisku starszego programisty.
    • Umiejętności analitycznych i technicznych pozwalających współpracować z programistami przy realizacji zadań.
    • Znajomości i praktycznego doświadczenia w posługiwaniu się metodykami zwinnymi w prowadzeniu projektów softwarowych.
    • Dobrej znajomości języka angielskiego przynajmniej na poziomie czytania dokumentacji i artykułów technicznych.

    Co oferujemy?

    • Możliwość wyboru pomiędzy pracą zdalną, pracą w biurze we Wrocławiu lub Jeleniej Górze.
    • Ciekawą i ambitną pracę przy tworzeniu komercyjnego oprogramowania.
    • Realny wpływ na tworzone oprogramowanie.
    • Pracę z najnowszymi technologiami i narzędziami Microsoft.
    • Elastyczne godziny pracy.
    • Jeśli nie jesteś fanem zgiełku korporacji, to praca w naszej firmie, która zachowała swoją bezpośrednią i życzliwą kulturę pracy, może być wyjątkowo atrakcyjna.
    • Jeśli nie jesteś fanem zgiełku wielkich miast i korków, to będziesz pracować w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce (a według wielu z nas, nie tylko w Polsce), które pozwala na uprawianie różnorodnych sportów i aktywności.
    • Środki na relokację dla osób przeprowadzających się do Jeleniej Góry.
    • Inne apanaże: dopłata do karty Multisport, darmowe polskie jabłka, kolumbijskie banany i cukierki, imprezy integracyjne, pizza days, pasztetowe czwartki, życiowa rola w filmie #HRejterów.

    Prześlij do nas swoje CV wraz z krótkim opisem najważniejszych zrealizowanych projektów.

    Z uwagi na dużą liczbę otrzymywanych aplikacji, o powodach niezaakceptowania kandydatury informujemy tylko tych kandydatów, których CV zostało zakwalifikowane do kolejnych etapów rekrutacji. Niezależnie od tego, jeśli Twoje CV nie zostanie zakwalifikowane do kolejnych etapów, otrzymasz od nas powiadomienie mailowe.

    Wszystkie ofertyJelenia GóraPMSoftware Project Manager - Product Owner
    4 563 - 7 606 USD