• Oferty
  • Wszystkie ofertyKatowicePraca biurowaOffice Manager
    Office Manager
    Praca biurowa
    Coffee Mug

    Katowice
    887 - 1 394 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    administracja

    finanse

    język angielski

    b.dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy software housem specjalizującym się w tworzeniu aplikacji webowych oraz dedykowanych rozwiązań opartych o chmurę.

    Aktualnie poszukujemy energicznej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko Office Manager, która wesprze nas w codziennym funkcjonowaniu biura. Jeśli jesteś osobą, która doskonale radzi sobie z wielozadaniowością i dba o szczegóły – zapraszamy do naszego zespołu!

    To idealna okazja, aby dołączyć do młodej, zgranej drużyny specjalistów IT, którzy nie tylko cenią profesjonalizm, ale także tworzą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy. Oferujemy elastyczne godziny pracy w ramach połowy etatu.

    Wymagania:

    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
    • Wysoka dbałość o szczegóły i dokładność.
    • Umiejętności organizacyjne.
    • Obecność w biurze na terenie Katowic przez uzgodnioną część etatu,
    • Proaktywność
    • Rozwinięte kompetencje miękkie

    Obowiązki:

    • Zarządzanie przestrzenią biurową
    • Pomoc w administracji, zbieranie i porządkowanie dokumentacji, wprowadzanie danych do systemów wewnętrznych
    • Przygotowywanie faktur, zlecen przelewów
    • Współpracę z działem kadr i płac oraz pomoc w bieżących sprawach kadrowych
    • Organizowanie eventow firmowych
    • Pomoc w wdrażaniu nowych pracowników

    Dlaczego warto:

    • Płaska struktura firmy
    • Możliwość pracy hybrydowej
    • Szybki proces rekrutacyjny prowadzony zdalnie
    • Elastyczny grafik
    • Stabilne zatrudnienie
    • Niewymagane doświadczenie na takim stanowisku
    887 - 1 394 USD