• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingeCommerceE-commerce Specialist
    E-commerce Specialist
    Nowa
    Marketing
    Coffeedesk

    Warszawa
    1 394 - 1 774 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    umiejętności operacyjne

    analityczne myślenie

    doświadczenie w retailu

    analiza

    Mile widziane

    doświadczenie e-commerce

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kogo poszukujemy?

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która na hasło “analiza” uśmiecha się wyraźnie. Kogoś, kto bez wahania zanurkuje w danych i wyłowi najważniejsze informacje potrzebne do rozwoju naszej platformy B2C. 🚀Jeśli te zdania opisują właśnie Ciebie, a oprócz powyższego masz doświadczenie w Retailu i potrafisz grać zespołowo, napisz do nas!

    Do Twoich zadań będzie należeć:

    • Przygotowywanie i podsumowywanie forecastów w procesie planowania komercyjnego dla kanału B2C oraz produktów strategicznych;
    • Analiza oferty i konkurencji, rekomendacje odnośnie cen sprzedaży, asortymentu, marży;
    • Współpraca z Działem Logistyki i Zakupów w zakresie zapewnienia dostępności produktów;
    • Koordynacja procesu repricingowego - obsługa narzędzi, przygotowywanie danych, wprowadzanie zmian.

    Ważne są dla nas:

    • Doświadczenie w Retailu, w obszarze sprzedaży/zakupów/zarządzania kategorią;
    • Mile widziane doświadczenie w branży Ecommerce;
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
    • Sprawność operacyjna: umiejętność planowania, poszukiwania informacji;
    • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań i organizacji pracy;
    • Dokładność i dbałość o szczegóły;
    • Dobre nastawienie i umiejętność pracy w zespole.

    Za Twoje zaangażowanie oferujemy:

    • Umowę o pracę lub B2B;
    • Realny wpływ na rozwój firmy z międzynarodowymi ambicjami i osiągnięciami;
    • Elastyczny czas pracy;
    • Zespół zaangażowanych i przyjaznych współpracowników, od których się wiele nauczysz;
    • Możliwość pracy hybrydowej/zdalnej po okresie wdrożenia w biurze;
    • Dodatkowy dzień wolny na celebrowanie swoich urodzin!;
    • Rabaty pracownicze na wszystko, co oferuje Coffeedesk;
    • System benefitów (ubezpieczenie NW Aviva, opieka medyczna Medicover, Karta sportowa, pakiet weterynaryjny Pethelp - możliwość skorzystania z każdego benefitu);
    • Hektolitry najlepszej kawy oraz dostęp do najnowszych kawowych gadżetów. :)

    1 394 - 1 774 USD