• Wszystkie ofertyKatowiceSprzedażSprzedażJunior Key Account Manager
    Junior Key Account Manager
    Nowa
    Sprzedaż
    COIG S.A.

    Katowice
    1 521 - 2 028 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    komunikacja

    sumienność

    Umiejętność negocjacji

    kreatywność

    Umiejętność prezentacji

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    COIG S.A. specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości oprogramowania dla administracji publicznej, instytucji ochrony zdrowia oraz przemysłu. Oferujemy swoim klientom usługi wdrożeniowe, wsparcie techniczne oraz konsultacje.

    Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: analitycy, projektanci, programiści, testerzy oraz menedżerowie IT. Firmę tworzy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań oraz poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań.

    Główne zadania:

    • pozyskiwanie klientów na produkty Spółki z sektora administracji publicznej w szczególności dla jednostek samorządu terytorialnego,
    • realizacja strategii w celu poprawienia pozycji strategicznej Spółki,
    • inicjowanie rozwoju produktów wymaganych dla kompletnej obsługi klientów oraz współpraca z pozostałymi jednostkami Spółki w zakresie kreowania nowych produktów,
    • utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi klientami,
    • współudział w sporządzaniu oraz monitorowanie procesu dostarczania ofert klientom,
    • analiza trendów i rynku oraz zakresu działania konkurencji

    Wymagania:

    • doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne,
    • zaangażowanie i silna orientacja na sukces,
    • optymistyczne podejście do świata i ludzi,
    • chęć rozwoju i kreatywne myślenie,
    • gotowość do częstych podróży służbowych,
    • sumienność w realizacji zadań,
    • znajomość pakietu biurowego MS Office,
    • czynne prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • motywujący system wynagradzania,
    • pracę w przyjaznej atmosferze w jednej z największych i najstabilniejszych Grup Kapitałowych, IT w Polsce realizującej projekty informatyczne dla podmiotów działających w administracji publicznej,
    • możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych,
    • będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleniach oraz współpracę z naszymi Ekspertami,
    • umowę o pracę lub inną dogodną formę współpracy,

    1 521 - 2 028 USD