Oferty
Associate Director | Strategic Advisory | Incentives Advisory Energy
Nowa
Prawo

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

zarządzanie projektami

prawo

język angielski

Opis stanowiska

Opis firmy

Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w 7 regionach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice i Łódź. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019, 2021, 2022 i 2023 r.

Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.

Twój zakres obowiązków:

  • Współpraca z klientami Colliers, szczególnie z właścicielami nieruchomości zainteresowanymi transformacją energetyczną przedsiębiorstw i nieruchomości;
  • Doradzanie klientom Colliers z zakresu zachęt inwestycyjnych na realizację projektów efektywności energetycznej;
  • Analiza dostępnych systemów zachęt inwestycyjnych na terenie Polski i Europy - w szczególności analiza prawnych rozwiązań na szczeblach UE i narodowych;
  • Poszukiwanie możliwości współpracy i pozyskania klientów inwestujących w regionie;
  • Udział w procesie tworzenia przepisów pomocy publicznej i programów pomocowych;
  • Przygotowywanie prezentacji dla klientów;
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym;
  • Analiza potrzeb rynku, znajomość zmian zachodzących na rynku.

Nasze wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze zachęt inwestycyjnych lub transformacji energetycznej;
  • Rozumienie funkcjonowania dużych organizacji oraz doświadczenie w zarządzaniu projektami;
  • Znajomość przepisów dot. pomocy publicznej na poziomie UE oraz w Polsce, w tym zasad tworzenia prawa w tym obszarze;
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania publicznego na realizację inwestycji z zakresu transformacji energetycznej oraz wykorzystania funduszy UE;
  • Znajomość instytucji publicznych odpowiedzialnych za udzielanie pomocy publicznej, w szczególności na projekty z obszaru transformacji energetycznej;
  • Kreatywne podejście do pozyskiwania zachęt inwestycyjnych i myśleniem "out of the box";
  • Chęć uczenia się i odkrywania nowych możliwości rozwoju;
  • Ukończone studia na kierunku pokrewnym z obszarami prawa, ekonomii, finansów, zarządzania;
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie zaawansowanym (C1), mile widziana znajomość innych języków obcych;
  • Gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanym przez Kincentric (dawniej AON) i Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021, 2022 oraz 2023 r;
  • Elastyczność i hybrydowy model pracy (praca w biurze z możliwością pracy home office);
  • Możliwość poznania międzynarodowego środowiska pracy z branży nieruchomości, inwestycji i konsultingu;
  • Program szkoleń wewnętrznych;
  • Realną możliwość rozwoju i współpracę z najlepszymi specjalistami z branży.

Dodatkowe informacje

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Jak się pracuje w Colliers?

Wejdź do naszego biura 😊