• Wszystkie ofertyGdańskInneAssociate w Dziale Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych | Gdańsk
    Associate w Dziale Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych | Gdańsk
    Nowa
    Inne
    Colliers

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    branża nieruchomości

    język angielski

    wynajem nieruchomośc

    Microsoft Office

    Microsoft Office Word

    Microsoft Office Excel

    PowerPoint

    Opis stanowiska

    Opis firmy

    Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w 7 regionach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice i Łódź. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

    Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019, 2021, 2022 i 2023 r.

    Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.

    Twój zakres obowiązków:

    • Doradztwo i prowadzenie procesów wynajmu powierzchni;
    • Poszukiwanie najemców zainteresowanych wynajmem powierzchni magazynowych i produkcyjnych;
    • Pozyskiwanie klientów;
    • Kontakt i spotkania z klientami;
    • Zbieranie ofert od właścicieli nieruchomości;
    • Współpraca i budowanie relacji biznesowych z właścicielami nieruchomości komercyjnych oraz z najemcami;
    • Udział w pozyskiwaniu nowego biznesu;
    • Monitorowanie rynku i działań konkurencji.

    Nasze wymagania:

    • Minimum 2-3 lata doświadczenia w wynajmie nieruchomości komercyjnych;
    • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne, analityczne;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
    • Dobra znajomość programów MS Office (PowerPoint, Word, Excel);
    • Samodzielność w działaniu.

    Oferujemy:

    • Opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni wolne dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne benefity;
    • Pracę w firmie dbającej o zrównoważony rozwój organizacji;
    • Program szkoleń wewnętrznych dostosowany do indywidualnych potrzeb;
    • Pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2020, 2021, 2022 i 2023.
    Wszystkie ofertyGdańskInneAssociate w Dziale Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych | Gdańsk