• Wszystkie ofertyWarszawaInneAsystent/ka w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych
    Asystent/ka w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych
    Nowa
    Inne
    Colliers

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    CRM

    Microsoft Office Excel

    PowerPoint

    Microsoft Office Word

    Mile widziane

    Microsoft Power BI

    Opis stanowiska

    Opis firmy

    Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w 7 regionach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice i Łódź. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

    Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019, 2021, 2022 i 2023 r.

    Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.

    Twój zakres obowiązków:

    • wspieranie pracy administracyjnej Działu, w tym m.in.: przygotowywanie prezentacji działu, case study, aktualizacja portfolio, materiałów informacyjnych oraz innych dokumentów;
    • przygotowywanie prezentacji sprzedażowych oraz rynkowych w tym ofert współpracy w programie PowerPoint pod kątem merytorycznym oraz wizualnym;
    • wyszukiwanie informacji dotyczących rynku powierzchni komercyjnych, prezentowanie ich i wyciąganie wniosków na ich podstawie;
    • wsparcie w koordynacji projektów międzydziałowych (przepływ informacji, organizowanie spotkań i przygotowywanie materiałów na spotkania / calle);
    • wsparcie Koordynatora Działu Powierzchni Handlowych w realizacji projektów marketingowych i PR organizowanych przez dział;
    • tworzenie i aktualizacja baz danych;
    • bieżąca praca na systemie CRM;
    • archiwizacja i strukturyzowanie dokumentów w folderach / dyskach;
    • organizowanie podróży służbowych (rezerwacja biletów, hoteli itp.).

    Nasze wymagania:

    • min. rok doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków, najlepiej w branży nieruchomości;
    • biegła znajomość programu PowerPoint oraz dobra znajomość programów Word i Excel;
    • znajomość obsługi Power BI będzie dodatkowym atutem;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie);
    • dokładność (również w zakresie literówek, poprawnego szyku zdania, przejrzystości wypowiedzi itp.);
    • proaktywność, umiejętność pracy na kilku zadaniach/projektach równocześnie;
    • dobre umiejętności organizacyjne;
    • bardzo dobre umiejetności komunikacyjne i pozytywne nastawienie.

    Znajomość języka angielskiego oraz programów z pakietu Ms Office będzie sprawdzana podczas rekrutacji.

    To oferujemy:

    • pracę w trybie łączonym: zdalną oraz w biurze (przez pierwsze 6 -12 miesięcy zatrudnienia praca głównie w biurze);
    • opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, pakiet kafeteryjny (w tym m.in. karta Multisport);
    • dodatkowe dni wolne dla rodziców (6 dni rocznie);
    • program szkoleń wewnętrznych dostosowany do realnych potrzeb;
    • pracę w firmie dbającej o zrównoważony rozwój organizacji;
    • pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 i 2019 przyznawanym przez Kincentric (dawniej AON) i Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021, 2022 i 2023;
    • miłą i przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole z poczuciem humoru.

    Dodatkowe informacje

    Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

    Jak się pracuje w Colliers?

    Wejdź do naszego biura 😊

    Wszystkie ofertyWarszawaInneAsystent/ka w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych