• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaElektronikaKosztorysant instalacji elektrycznych (k/m)
    Kosztorysant instalacji elektrycznych (k/m)
    Nowa
    Inżynieria
    Colliers

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    elektrotechnika

    AutoCAD

    CAD 2D

    Microsoft Office

    język angielski

    Mile widziane

    automatyzacja wycen

    Opis stanowiska

    Opis firmy

    Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w 7 regionach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice i Łódź. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

    Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019, 2021, 2022 i 2023 r.

    Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.

    Twój zakres obowiązków:

    • Przygotowanie ofert na podstawie projektów koncepcyjnych, przetargowych i wykonawczych w zakresie instalacji elektrycznych;
    • Wizje lokalne w celu weryfikacji zakresu i potrzebnych zmian w projektach fit-out powierzchni komercyjnych, obiektów hotelowych i innych;
    • Przygotowanie zapytań do podwykonawców oraz analiza otrzymanych ofert;
    • Analiza i dobór optymalnych rozwiązań projektowych (pod względem ekonomicznym, funkcjonalnym);
    • Analiza wymagań Klientów pod kątem value engineering’u;
    • Czynny udział w spotkaniach z Klientami celem przedstawienia proponowanych rozwiązań oraz negocjacji.

    Nasze wymagania:

    • Zainteresowanie pracą na cały etat;
    • Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku elektrotechnika lub pokrewne;
    • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego (po studiach) związanego z Twoim kierunkiem;
    • Chęć rozwijania umiejętności i poszerzania wiedzy;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office;
    • Znajomość oprogramowania CAD 2D, np. AutoCAD.

    To oferujemy:

    • Możliwość pracy przy automatyzacji wycen;
    • Możliwość poszerzenia wiedzy w wielu obszarach technicznych;
    • Opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni wolne dla rodziców (6 dni rocznie), dostęp do platformy szkoleniowej oraz platformy benefitowej;
    • Jasno określone ścieżki rozwoju oraz szkolenia dostosowane do potrzeb;
    • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) i Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021, 2022 i 2023.
    Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaElektronikaKosztorysant instalacji elektrycznych (k/m)