• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKsięgowośćStarsza Księgowa / Starszy Księgowy
    Starsza Księgowa / Starszy Księgowy
    Nowa
    Finanse
    Colliers

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    VAT

    CIT

    Ustawa o rachunkowości

    JPK_VAT

    Microsoft Office

    sprawozdania finansowe

    księgowość

    język angielski

    Mile widziane

    Symfonia

    SAP

    Opis stanowiska

    Opis firmy

    Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w 7 regionach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice i Łódź. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

    Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019, 2021, 2022 i 2023 r.

    Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.

    Twój zakres obowiązków:

    • sporządzanie rozliczeń i deklaracji podatkowych JPK_VAT, CIT;
    • sporządzanie sprawozdań finansowych pełnych zgodnie z uor;
    • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych w firmie;
    • monitorowanie zmian przepisów rachunkowych i podatkowych;
    • rozliczanie środków trwałych;
    • wsparcie merytoryczne młodszych członków zespołu księgowego;
    • przygotowanie sprawozdań do GUS, NBP;
    • udział w spotkaniach biznesowych wraz z Głównym Księgowym;
    • współpraca z instytucjami zewnętrznymi;
    • księgowanie faktur zakupowych;
    • udział w zamknięciu miesiąca, roku i badaniu bilansu.

    Nasze wymagania:

    • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (zdobyte najlepiej w branży usługowej B2B);
    • masz wykształcenie wyższe uzyskane na kierunkach ekonomicznych;
    • bardzo dobrze znasz Ustawę o Rachunkowości;
    • znasz przepisy podatkowe dotyczące VAT oraz CIT;
    • swobodnie poruszasz się w pakiecie MS Office (szczególnie w Excelu);
    • jesteś osobą dobrze zorganizowaną, rzetelną i nie straszna Ci praca pod presją czasu;
    • lubisz i umiesz pracować w zespole;
    • znasz język angielski na poziomie min B2 w mowie i piśmie.

    Mile widziane:

    • znajomość programu SAP oraz Symfonii.

    To oferujemy:

    • pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 i 2019 przyznawanym przez Kincentric (dawniej AON) i Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021, 2022 i 2023;
    • elastyczność i hybrydowy model pracy (w biurze / home office);
    • opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, pakiet kafeteryjny (w tym m.in. karta Multisport);
    • dodatkowe dni wolne dla rodziców (6 dni rocznie);
    • program szkoleń wewnętrznych dostosowany do realnych potrzeb;
    • pracę w firmie dbającej o zrównoważony rozwój organizacji.

    Dodatkowe informacje

    Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

    Jak się pracuje w Colliers?

    Wejdź do naszego biura 😊

    Poznaj nasze nagrody

    Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKsięgowośćStarsza Księgowa / Starszy Księgowy