Oferty
Rezydent - Turcja
Nowa
HoReCa

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

język angielski

odpowiedzialność

samodzielność

dobra organizacja pracy

Mile widziane

język rosyjski

turystyka

obsługa klienta

Opis stanowiska

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego Coral Travel Group, który działa na rynku od 1992 roku. Coral Travel Group zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Uwielbiasz podróże? Chcesz pracować za granicą? Twoim znakiem rozpoznawczym jest uśmiech i komunikatywność? Jeśli tak, to super! Szukamy właśnie Ciebie!

Do obowiązków Rezydenta należy między innymi:

  • Opieka nad klientami podczas pobytu,
  • Sprzedaż i prowadzenie wycieczek fakultatywnych,
  • Prowadzenie transferów (lotnisko-hotel-lotnisko),

Nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Co Ci się przyda podczas pracy Rezydenta?

  • Płynna znajomość języka polskiego,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego,
  • Odpowiedzialność i samodzielność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Doświadczenie w pracy w turystyce lub w obsłudze klienta mile widziane.

Oferujemy:

  • Pracę w sezonie letnim od kwietnia do listopada
  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizyjne
  • zakwaterowanie, 🛏
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, ubranie służbowe),📞
  • szkolenia i materiały przygotowujące do pracy,
  • przeloty w obie strony oraz prywatne ubezpieczenie, ✈ ☂