Oferty
Performance Marketing Specialist
Marketing

5 600 - 6 720 PLNNetto miesięcznie - B2B
5 600 - 6 720 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UZ
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Cosibella

Cosibella

Witaj w świecie Cosibella! Jesteśmy sklepem internetowym, który oferuje duży wybór produktów kosmetycznych i dzieli się wiedzą o doborze odpowiedniej pielęgnacji. Chcemy sprawić, by nasi klienci korzystali z produktów i usług dostosowanych do ich potrzeb. E-commerce to nie jedyna ścieżka rozwoju Cosibelli - przekładamy pielęgnację również na usługi stacjonarne w naszych salonach Cosibella Corner, a także wspieramy klientów w osiągnięciu efektów gabinetowych w domowym zaciszu z naszymi markami SkiTra i HairTry.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

Facebook Ads

Google Ads

Meta Ads

tiktok ads

GA4

Google Analytics

Mile widziane

Znajomość GTM

Google Tag Manager

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

COSIBELLA - Miejsce, gdzie Twoje kreatywne pomysły stają się rzeczywistością!

Witaj w świecie, gdzie kreatywność spotyka się z innowacją, a każdy dzień to nowa szansa na tworzenie inspirujących projektów i podbijanie światowego rynku kosmetycznego. Jesteśmy firmą, która prężnie działa na wielu międzynarodowych rynkach i obsługuje ponad 40 tys. zamówień miesięcznie. Poszukujemy kreatywnej osoby gotowej podjąć wyzwanie i wnieść świeże spojrzenie do naszego zespołu. Cosibella to nie tylko marka. To społeczność kreatywnych umysłów, które kształtują przyszłość naszej firmy.

Posiadamy również 3 salony Cosibella Corner, które są zakątkami dla każdego miłośnika piękna. To właśnie w nich nasi klienci mogą skorzystać z dedykowanych zabiegów, zrelaksować się, a także zakupić kosmetyki dostępne w naszej ofercie.

Dlaczego Cosibella?

  • Marki Własne: Oferujemy produkty kosmetyczne oraz dwie marki własne - SkinTra i HairTra, które cały czas rozwijamy.
  • Rozwój: Michał, Natalia, Karolina, Alina - to tylko kilka historii naszych pracowników, którzy zaczynali od różnych stanowisk i rozwijają się dalej w naszej strukturze.
  • Działamy Jako Zespół: Współpracujemy, inspirujemy się nawzajem i wspieramy w każdym etapie. Razem osiągamy cele, które wydają się nieosiągalne.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Performance Marketing Specialist.

Miejsce pracy: 100 % zdalnie

Stawka: 35-40 zł brutto za godzinę przy umowie zlecenie lub netto przy B2B

Wymiar godzin: 160-168 h miesięcznie

Twój zakres obowiązków:

  • Całościowa opieka nad kampaniami w Google Ads, Meta, TikTok.
  • Optymalizacja kampanii.
  • Szukanie nowych kanałów sprzedaży.
  • Raportowanie działań.
  • Tworzenie raportów z danych z GA4.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu działań PPC.
  • Znajomość GA4.
  • Umiejętność tworzenia treści reklamowych.
  • Wiedza na temat grafik reklamowych.

Mile widziane:

  •  Znajomość GTM.

Co oferujemy:

  • Wsparcie psychologów i coachów - Twoje zdrowie psychiczne jest dla nas priorytetem, dlatego zapewniamy profesjonalne wsparcie.
  • Budżet szkoleniowy, dostęp do platform edukacyjnych, językowych oraz biblioteka pracownicza - Rozwijaj się w swojej dziedzinie i zdobywaj nową wiedzę dzięki naszym szkoleniom.
  • Budżet integracyjny - Wsparcie finansowe dla inicjatyw integracyjnych, które budują silne relacje w zespole.
  • Zniżki na asortyment i zabiegi w Cosibella Corner dla Ciebie i Twoich bliskich - Dbamy o Twój wygląd i dobre samopoczucie oraz Twoich najbliższych.
  • Masaże i konsultacje kosmetologiczne - Relaksuj się i dbaj o swój wygląd podczas pracy.
  • Dopłata do okularów, opieki medycznej i karty sportowej - Dbamy o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie, wspierając Cię w codziennych potrzebach.
  • Premia roczna - Twoja praca jest doceniana, dlatego oferujemy atrakcyjne premie za osiągnięcia.
  • Program poleceniowy - Polecaj nas jako pracodawcę i zdobądź dodatkowe korzyści!

Rekrutacja na stanowisko przewiduje 3 etapy:

I etap: Analiza CV i odpowiedzi na pytania rekrutacyjne w formularzu.

II etap: Spotkanie rekrutacyjne online z osobą z działu HR i Kierowniczką Działu Ads&Analytics.

III etap: Krótkie spotkanie z Kierowniczką Działu Ads&Analytics i osobą z działu.

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana ofertą na to stanowisku wyślij proszę swoją aplikację (CV) w formacie PDF oraz swoje portfolio. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami mailowo w ciągu tygodnia.

5 600 - 6 720 PLN

B2B