• Wszystkie ofertyPoznańDesignMotion DesignSpecjalista ds. wideo marketingu
    Specjalista ds. wideo marketingu
    Design
    Crafton

    Poznań
    1 014 - 1 521 USDBrutto miesięcznie - UZ
    1 014 - 1 521 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    digital marketing

    social media

    Adobe After Effects

    Adobe Premiere Pro

    Mile widziane

    content marketing

    Figma

    UX/UI

    Google Analytics

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Kim jesteś?

    Masz już pewne doświadczenie i zrozumienie nowoczesnego marketingu, ale nie pozwolono Ci rozwinąć skrzydeł?

    Pragniesz większych wyzwań, chcesz się rozwijać na różnych polach marketingowych, chcesz mieć istotny wpływ na firmę w której pracujesz. Nie chcesz być wyłącznie trybikiem w maszynie?

    Kim my jesteśmy?

    Dowozimy projekty dla ministerstw z Arabii Saudyjskiej i najbardziej prestiżowych marek w Polsce. Chcesz działać z nami dla PLL LOT, Saudi Telecom, Żabka, Saudi Space Commission? Wbijaj do nas i dzięki marketingowym działaniom załatwimy chłopakom trochę nowych projektów!

    Szukamy ludzi, którzy razem z nami będą rozwijać swoje pasje i skille oraz:

    • Mają doświadczenie w kreowaniu filmów wideo na potrzeby internetu. Bez tego proszę nie aplikuj - chyba że masz naprawdę mocny inny atut!
    • Posiadają dobre zdolności komunikacyjne, zwłaszcza w języku angielskim
    • Potrafią coś podłubać w Photoshopie, Figmie, lub innych programach graficznych
    • Znając Adobe After Effects i Premiere.
    • Rozumieją social media i aktywnie tworzą zajebiste treści
    • Potrafią załatwiać tysiąc rzeczy na raz i nie boją się zapierdzielać

    A co damy w zamian?

    • Na początek zaoferujemy Ci w zależności od doświadczenia: 4 000 – 6 000 tys netto w B2B (lub alternatywnie UoP).
    • Realny wpływ na działania marketingowe naszej firmy
    • Stanowisko Marketing Managera w niedługim czasie po dowiezieniu mega rezultatów
    • O innych benefitach nie będziemy pisać, bo to standard i wszyscy piszą to samo, więc po co marnować miejsce w ogłoszeniu?
    • Płatne dni urlopowe i stabilność roboty - nawet gdy jesteś na B2B.
    • U nas jako Marketing Ninja będziesz mógł pracować hybrydowo, bo mamy miejscówkę w centrum Poznania.
    • Wrzucimy Cię na głęboką wodę i zaufamy, że dasz sobie radę! A jak będzie trzeba rzucimy koło ratunkowe ;-).

    Jesteś ciekaw co będziesz u nas robić?

    • Przede wszystkim rozwijać się! Crafton to zawsze najcenniejszy punkt w Twoim CV.
    • Będziesz samodzielnie planować strategię marketingową i ją realizować mając całkowitą dowolność działań i niezależność.
    • Prowadzić nasze kanały social media tworząc mega dobry content - zwłaszcza wideo
    • Czasami coś zaprojektujesz graficznie lub nakręcisz wideo
    • Wesprzesz nas w działaniach employer brandingowych i HRowych, żeby znaleźć więcej takich osób jak Ty!
    • Uczyć się nowych skilli i wykorzystywać je w robocie.

    Aha, no i nie zapomnij sprawdzić naszej strony www.crafton.pl i zakładki kariera!

    Wszystkie ofertyPoznańDesignMotion DesignSpecjalista ds. wideo marketingu
    1 014 - 1 521 USD

    Umowa zlecenia

    B2B