• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażPraca w sklepieManager/-ka Sklepu Stażysta/-tka
    Manager/-ka Sklepu Stażysta/-tka
    Sprzedaż
    Decathlon Sp. zo.o.

    Wrocław
    2 028 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    Mile widziane

    zarządzanie zespołem

    zarządzanie sprzedażą

    Opis stanowiska

    Czujesz, że stać Cię na więcej, ale nie możesz tego udowodnić? Wyższe stanowiska wymagają bycia dwudziestolatkiem z 10-letnim doświadczeniem? Przyspiesz swoją ścieżkę zawodową!

    Dołącz do programu stażowego, który przygotuje Cię do samodzielnego zarządzania sklepem DECATHLON! Połącz pasję z pracą!

    Staż będzie odbywać w Decathlon Wrocław Korona.

    Będziesz idealnym kandydatem/-tką jeżeli:

    • Pasjonujesz się sportem, jest on częścią Twojego życia;
    • Lubisz podejmować wyzwania, jesteś ambitny/-a i chcesz dynamicznie rozwijać swoją karierę zawodową;
    • Nie wyobrażasz sobie dnia bez kontaktu z ludźmi;
    • Masz za sobą pierwsze doświadczenia w zarządzaniu ludźmi;
    • Masz w sobie nutkę przedsiębiorczości, chcesz pogłębiać swoją wiedzę dotyczącą handlu;
    • Zawsze osiągasz zamierzone cele;
    • Komunikujesz się w języku angielskim w stopniu co najmniej średnim (B1+);
    • Jesteś gotowy/-a do zmiany miejsca zamieszkania (warunek konieczny).

    Ramowy Program Stażu:

    • Rola Doradcy Sportowego: Przez pierwsze 2 miesiące Stażu będziesz zapoznawać się z podstawowymi obowiązkami związanymi z obsługą klienta i znajomością produktów. Twoim zadaniem będzie również zapoznanie się z procesami oraz standardami pracy w firmie;
    • Rola Managera Zespołu: Przez kolejne 5 miesiące Stażu będziesz rozwijać swoje umiejętności zarządzania ludźmi, delegowania zadań, motywowania zespołu oraz rozwiązywania codziennych wyzwań operacyjnych. Będziesz pogłębiać swoją praktyczną wiedzę dotyczącą charakterystyki pracy w Decathlon;
    • Rola Lidera Sklepu: Ostatnie 4 miesiące Stażu będą koncentrować się na bezpośredniej współpracy z jednym/-ą z naszych Liderów/-ek Sklepu.Poznasz obowiązki oraz odpowiedzialności Lidera Sklepu uczestnicząc w procesach decyzyjnych, planowaniu oraz koordynowaniu działań sklepu;
    • Zakończenie Stażu: Dzięki kompleksowemu poznaniu charakterystyki pracy na różnych stanowiskach powinieneś/-aś przygotować się do samodzielnego objęcia roli Lidera/-ki Sklepu. Będziesz mógł/-a już brać udział w procesach rekrutacyjnych na stanowiska Liderskie.

    To oferujemy:

    • Szybką, dynamiczną ścieżkę, przygotowującą Ciebie do objęcia roli Lidera/-ki Sklepu;
    • Pakiet szkoleń umożliwiających poznanie Twoich przyszłych obowiązków, dzięki którym rozwiniesz się w obszarze umiejętności managerskich oraz przywódczych;
    • Umowę o pracę na czas stażu;
    • Prywatną opiekę medyczną;
    • Premię miesięczną;
    • Nieformalną atmosferę i przestrzeń do bycia sobą.

    Daj sobie szansę! Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś!

    Wszystkie ofertyWrocławSprzedażPraca w sklepieManager/-ka Sklepu Stażysta/-tka
    2 028 USD