• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówDesignGrafikaGraphic Designer
    Graphic Designer
    Nowa
    Design
    Delante

    Kraków
    2 028 - 2 788 USDBrutto miesięcznie - UoP
    2 028 - 2 788 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Figma

    Grafika

    Adobe pakiet

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    O Delante

    Delante jest agencją marketingową wyspecjalizowaną w skutecznych działaniach SEO i SEM. Pracujemy głównie z klientami z branży e-commerce z Polski i USA.

    Według Global Search Awards nasza firma w 2022 roku była jedną z ośmiu najlepszych dużych agencji SEO na świecie. Zachowujemy przy tym wysoką jakość działań, bliskie relacje z klientami oraz mocno dbamy o kulturę organizacyjną w firmie. Każdego miesiąca powiększamy naszą bazę klientów na całym świecie. W tym roku będziemy świętować 10 lat obecności na rodzimym rynku i wciąż jesteśmy jedną z większych firm SEO w Polsce.

    Delante tworzy zespół ponad 50 osób pełnych pasji i talentów – obecnie szukamy Graphic Designera, który wesprze nas w rozwijaniu naszych działań marketingowych. Jeśli opracowywanie strategii marketingowych, analiza usług i tworzenie innowacyjnych koncepcji to Twoja specjalność, śledzisz trendy rynkowe jak nikt inny i chcesz mieć realny wpływ na rozwój firmy na rodzimym rynku - czekamy na Ciebie!

    Pasujesz do nas idealnie jeśli:

    • Posiadasz znajomość pakietów graficznych (pakiet Adobe/FIGMA).
    • Wiesz jak ważne są zasady tworzenia identyfikacji wizualnej firmy.
    • Posiadasz umiejętność tworzenia projektów, materiałów POS, materiałów reklamowych oraz wiesz jak przygotować je do druku (DTP).
    • Potrafisz tworzyć materiały digital - tworzenie newsletterów, mailingów, animacji na potrzeby social mediów.
    • Wiesz jak ważny jest UX i potrafisz egzekwować to w swojej pracy.
    • Znasz narzędzia AI i wiesz jak wykorzystywać je w swoich działaniach.
    • Wiesz jak pracować z CMYK, Pantone oraz wykrojnikami.
    • Doskonale znasz zasady kompozycji graficznej oraz na bieżąco śledzisz wszystkie trendy.
    • Jesteś kreatywny, masz wysokie poczucie estetyki, dbasz o najmniejszy szczegół oraz jesteś terminowy i świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej.

    Twoje przyszłe odpowiedzialności:

    • Kreowanie i projektowanie materiałów graficznych, takich jak grafiki do social media, banery, ulotki i inne materiały promocyjne, które przyciągną uwagę odbiorców.
    • Aktywna współpraca z zespołami marketingowymi i sprzedażowymi oraz działami wewnętrznymi w celu realizacji spójnej i unikalnej identyfikacji wizualnej, która wyróżnia nas na rynku.
    • Udział w procesie tworzenia kampanii reklamowych i marketingowych, z elastycznym dostosowywaniem projektów do celów kampanii.
    • Optymalizacja projektów graficznych, aby działały skutecznie na różnych platformach i nośnikach, zapewniając doskonałą jakość wizualną.
    • Monitorowanie najnowszych trendów w grafice i designie - wdrażanie świeżych, innowacyjnych pomysłów, które podniosą standardy naszych działań.

    Dlaczego warto pracować w Delante?

    • Praca w organizacji, która stabilnie, rok do roku, zwiększa swoje przychody
    • Mamy mocną pozycję i bardzo dobre opinie na rynku PL i USA
    • Posiadamy płaską strukturę firmy - wszyscy jesteśmy na TY i każdy sobie pomaga
    • Znajdziesz u nas ogromną dawkę wiedzy z zakresu SEO, SEM i Marketingu
    • Poznasz klientów z globalnych rynków
    • Pracuj tak jak lubisz! Sam/a wybierasz skąd pracujesz - hybrydowo lub w biurze - żadna z tych form nie stanowi dla nas problemu. Ponadto mamy elastyczne godziny pracy, które możesz dostosować do swojego stylu pracy
    • Zapewniamy zaufanie i swobodę w organizacji pracy
    • Cały przekrój benefitów tych standardowych (Pakiet Medyczny, Multisport, program rekomendacji pracowników i klientów) i tych mniej standardowych (karta Cinema Unlimited, pakiety wsparcia psychologiczno-coachingowego, a jeśli karta Multisport nie obejmuje Twoich ulubionych zajęć sportowych - mamy dofinansowanie do pozostałych aktywności oraz dofinansowanie na wyposażenie Twojego domowego stanowiska Home Office)
    • Dzień wolny z okazji Urodzin - abyś mógł spędzić go w wyjątkowy sposób
    • Bardzo lubimy spędzać ze sobą czas: często organizujemy wiele wydarzeń firmowych, takich jak wyjazdy integracyjne czy imprezy biurowe.
    • Twój rozwój jest dla nas bardzo ważny - dlatego oferujemy roczny budżet szkoleniowy oraz możliwość uczestnictwa w lokalnych i międzynarodowych konferencjach - staramy się być na każdym wydarzeniu SEO w Polsce oraz latamy na Europejskie i Światowe eventy (MozCon, BrightonSEO, ISS BArcelona)

    Jak wygląda proces rekrutacyjny?

    Pewnie zastanawiasz się co dalej - jeśli Twoje CV nam się spodoba, spodziewaj się następujących kroków:

    • Krótka rozmowa z Karoliną z zespołu HR
    • Rozmowa online lub w biurze z Agnieszką (Marketing Manager) i Mateuszem (CEO)
    • Witamy w Zespole! - jeśli pozytywnie przejdziesz poprzednie etapy

    Już nie możemy się doczekać, aby Ciebie poznać! Do zobaczenia podczas rekrutacji!

    2 028 - 2 788 USD

    Umowa o pracę

    B2B