• Wszystkie ofertyKrakówMarketingMarketingSpecjalista ds. Marketingu / Starszy Specjalista ds. Marketingu Rynek Polski
    Specjalista ds. Marketingu / Starszy Specjalista ds. Marketingu Rynek Polski
    Nowa
    Marketing
    Delante

    Kraków
    1 521 - 2 788 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 521 - 2 788 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    digital marketing

    B2B marketing

    kreatywność

    samodzielność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    O Delante

    Delante jest agencją marketingową wyspecjalizowaną w skutecznych działaniach SEO i SEM. Pracujemy głównie z klientami z branży e-commerce z Polski i USA.

    Według Global Search Awards nasza firma w 2022 roku była jedną z ośmiu najlepszych dużych agencji SEO na świecie. Zachowujemy przy tym wysoką jakość działań, bliskie relacje z klientami oraz mocno dbamy o kulturę organizacyjną w firmie. Każdego miesiąca powiększamy naszą bazę klientów na całym świecie. W tym roku będziemy świętować 10 lat obecności na rodzimym rynku i wciąż jesteśmy jedną z większych firm SEO w Polsce.

    Delante tworzy zespół ponad 50 osób pełnych pasji i talentów – obecnie szukamy Specjalisty/Starszego Specjalisty ds. Marketingu na rynek polski, który wesprze nas w rozwijaniu naszych działań marketingowych. Jeśli opracowywanie strategii marketingowych, analiza usług i tworzenie innowacyjnych koncepcji to Twoja specjalność, śledzisz trendy rynkowe jak nikt inny i chcesz mieć realny wpływ na rozwój firmy na rodzimym rynku - czekamy na Ciebie!

    Pasujesz do nas idealnie jeśli:

    • Posiadasz minimum 3-5 lat doświadczenia w prowadzeniu działań na rynku polskim.
    • Możesz pochwalić się doświadczeniem w opracowywaniu i realizacji strategii marketingowych dla produktów/usług B2B.
    • Znasz trendy digital marketingu w Polsce/Europie.
    • Wiesz jak pozyskiwać opinie od Klientów i wykorzystać je w działaniach.
    • Posiadasz doświadczenie we współpracy z działem sprzedaży i tworzeniu nowych koncepcji usług.
    • Masz doświadczenie w zarządzaniu projektami marketingowymi i marketplace’ami.
    • Wiesz jak stworzyć wytyczne dla contentu oraz potrafisz analizować wyniki badań marketingowych.
    • Kierujesz się kreatywnością, samodzielnością, a ponadto posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne i analityczne myślenie.

    Twoje przyszłe odpowiedzialności:

    • Opracowywanie strategii marketingowych dla portfela usług na rynek polski.
    • Kształtowanie i ciągła optymalizacja portfela usług Delante.
    • Tworzenie koncepcji nowych usług w ścisłej współpracy z działem sprzedaży, aby odpowiadać na potrzeby rynku.
    • Koordynowanie złożonych projektów marketingowych, współpracując z zespołami wewnętrznymi.
    • Zarządzanie marketplace'ami oraz współpraca z agencjami reklamowymi.
    • Tworzenie prezentacji marketingowo-sprzedażowych i materiałów POS, które przyciągną uwagę klientów.
    • Współorganizowanie eventów branżowych.

    Czego oczekujemy?

    • Zdolności do samodzielnego podejmowania decyzji i efektywnego zarządzania projektami.
    • Umiejętności analitycznego myślenia i szybkiej reakcji na dynamicznie zmieniające się wyzwania rynkowe.
    • Skłonności do eksperymentowania, poszukiwania nowych rozwiązań i ciągłego podnoszenia poprzeczki.
    • Zespołowej współpracy opartej na wspólnym dążeniu do realizacji celów biznesowych.
    • Gotowości do pracy z jasno określonymi KPI, aby mierzyć i przekraczać założone wyniki.

    Dlaczego warto pracować w Delante?

    • Mamy dla Ciebie atrakcyjne wynagrodzenie: Specjalista ds. marketingu 6 000 - 8 000zł brutto, Starszy Specjalista ds. marketingu 8 000 - 11 000zł brutto
    • Praca w organizacji, która stabilnie, rok do roku, zwiększa swoje przychody
    • Mamy mocną pozycję i bardzo dobre opinie na rynku PL i USA
    • Posiadamy płaską strukturę firmy - wszyscy jesteśmy na TY i każdy sobie pomaga
    • Znajdziesz u nas ogromną dawkę wiedzy z zakresu SEO, SEM i Marketingu
    • Poznasz klientów z globalnych rynków
    • Pracuj tak jak lubisz! Sam/a wybierasz skąd pracujesz - hybrydowo lub w biurze - żadna z tych form nie stanowi dla nas problemu. Ponadto mamy elastyczne godziny pracy, które możesz dostosować do swojego stylu pracy
    • Zapewniamy zaufanie i swobodę w organizacji pracy
    • Cały przekrój benefitów tych standardowych (Pakiet Medyczny, Multisport, program rekomendacji pracowników i klientów) i tych mniej standardowych (karta Cinema Unlimited, pakiety wsparcia psychologiczno-coachingowego, a jeśli karta Multisport nie obejmuje Twoich ulubionych zajęć sportowych - mamy dofinansowanie do pozostałych aktywności oraz dofinansowanie na wyposażenie Twojego domowego stanowiska Home Office)
    • Dzień wolny z okazji Urodzin - abyś mógł spędzić go w wyjątkowy sposób
    • Bardzo lubimy spędzać ze sobą czas: często organizujemy wiele wydarzeń firmowych, takich jak wyjazdy integracyjne czy imprezy biurowe.
    • Twój rozwój jest dla nas bardzo ważny - dlatego oferujemy roczny budżet szkoleniowy oraz możliwość uczestnictwa w lokalnych i międzynarodowych konferencjach - staramy się być na każdym wydarzeniu SEO w Polsce oraz latamy na Europejskie i Światowe eventy (MozCon, BrightonSEO, ISS BArcelona)

    Jak wygląda proces rekrutacyjny?

    Pewnie zastanawiasz się co dalej - jeśli Twoje CV nam się spodoba, spodziewaj się następujących kroków:

    • Krótka rozmowa z Karoliną z zespołu HR
    • Rozmowa online lub w biurze z Agnieszką (Marketing Manager) i Mateuszem (CEO)
    • Witamy w Zespole! - jeśli pozytywnie przejdziesz poprzednie etapy

    Już nie możemy się doczekać, aby Ciebie poznać! Do zobaczenia podczas rekrutacji!

    Wszystkie ofertyKrakówMarketingMarketingSpecjalista ds. Marketingu / Starszy Specjalista ds. Marketingu Rynek Polski
    1 521 - 2 788 USD

    B2B