Specjalistka/specjalista ds. promocji
Poczty Gdańskiej 22A, Warszawa
Demart Spółka Akcyjna
Wydawnictwo Demart S.A. zatrudni na umowę o pracę na stanowisko: Specjalistka/specjalista ds. promocji.
Miejsce pracy: Warszawa
Tryb: stacjonarny, biuro w Ursusie
Preferowane osoby z doświadczeniem na rynku wydawniczym
Zakres obowiązków:
tworzenie oraz realizacja planów promocji serii edukacyjnych i beletrystycznych oraz wybranych tytułów,
tworzenie tekstów marketingowych, treści newsletterów, mailingów itp.,
tworzenie baz mailingowych, kontaktowych,
tworzenie kreatywnych treści w mediach społecznościowych (FB, IG, TikTok) i kompleksowa obsługa tych mediów,
zmiana formy planu wydawniczego w atrakcyjną prezentację,
organizacja eventów związanych z promocją książek i wydawnictwa, w tym w targach,
przygotowywanie reklam angażujących użytkowników oraz współpraca z grafikiem przy tworzeniu reklam, bannerów czy materiałów POS,
dbanie o widoczność naszej oferty u partnerów handlowych,
śledzenie działań konkurencji i analiza trendów branżowych,
budowanie relacji z osobami wspierającymi promocję książek,
współpraca z redaktorami.
Oferujemy umowę o pracę w wymiarze całego etatu/B2B, wynagrodzenie w przedziale 6500-10000 brutto w zależności od doświadczenia.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: sekretariat@demart.com.pl z dopiskiem specjalista ds. promocji
Demart Spółka Akcyjna to polskie wydawnictwo specjalizujące się w publikacji atlasów geograficznych, map samochodowych, plansz edukacyjnych oraz materiałów wspierających edukację, takich jak repetytoria czy ściągi szkolne. Firma oferuje szeroki asortyment produktów dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, koncentrując się na materiałach edukacyjnych dotyczących geografii i nauk pokrewnych.
Specjalistka/specjalista ds. promocji
Specjalistka/specjalista ds. promocji
Poczty Gdańskiej 22A, Warszawa
Demart Spółka Akcyjna