• Wszystkie ofertyBielsko-BiałaZdrowieInneTechnik dentystyczny Bielsko-Biała
    Technik dentystyczny Bielsko-Biała
    Zdrowie
    Dentify. Centrum Implantologii i Stomatologii

    Bielsko-Biała
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    branża medyczna

    Opis stanowiska

    Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Dentify to nowoczesna klinika stomatologiczna, stworzona aby przywracać zdrowe i piękne uśmiechy. Naszą specjalnością jest stomatologia kompleksowa oraz pełne odbudowy implantoprotetyczne.

    Aktualnie poszukujemy osoby na nowo powstające stanowisko: Technik Dentystyczny

    Jeśli jesteś ambitnym technikiem, który chce aktywnie wpływać na kształtowanie swojego miejsca pracy, a myśl o nowo powstającej pracowni protetycznej w nowoczesnej klinice stomatologicznej budzi w Tobie ekscytację, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

    Chętnie nawiążemy współpracę zarówno z doświadczonym technikiem, który razem z nami pragnie tworzyć swoje wymarzone miejsce pracy, jak i z młodym, mniej doświadczonym specjalistą, który może pochwalić się już swoimi umiejętnościami, ma pomysł na dalszy rozwój oraz ambicję, by budować coś od podstaw.

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała (centrum)

    Zakres obowiązków:

    • Uczestniczenie w tworzeniu nowej pracowni protetycznej.
    • Projektowanie w programie EXOCAD.
    • Obsługa urządzeń protetycznych CAD/CAM (drukarki 3D, skanery 3D, frezarki).
    • Wykonywanie prac protetycznych (protez, koron, mostów, licówek, wax-up, mock-up, które spełniają najwyższe standardy estetyczne i funkcjonalne).
    • Koordynowanie wykonywania zleceń protetycznych.
    • Współpraca z lekarzami w celu dokładnego zrozumienia wytycznych i dostosowania wyrobów do wymagań lekarza i pacjenta.
    • Prowadzenie dokumentacji technicznej i ewidencji zleceń.

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe – Technik Dentystyczny.
    • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    • Zaangażowanie w powierzone obowiązki i rozwój pracowni
    • Umiejętność organizacji pracy oraz terminowość
    • Zdolności manualne oraz dbałość o szczegóły.
    • Umiejętność pracy z nowoczesnym sprzętem protetycznym.
    • Umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej.
    • Otwartość na nowe technologie.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę / zlecenie / kontrakt B2B.
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
    • Pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole w nowoczesnej klinice o wysokim standardzie.
    • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole.
    Wszystkie ofertyBielsko-BiałaZdrowieInneTechnik dentystyczny Bielsko-Biała