• Wszystkie ofertyRosówekBI & DataSpecjalista_ka ds. analizy danych
    Specjalista_ka ds. analizy danych
    Nowa
    BI & Data
    DGS Diagnostics

    Rosówek
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    SQL

    Power BI

    QPulse

    MS Office

    Opis stanowiska

    Rosówek

    Przyłącz się do naszego zespołu jakościowego, który specjalizuje się w analizie danych! W tym ekscytującym i zmiennym środowisku pracy nasz zespół działa nieustannie, aby zapewnić, że każde zgłoszenie jest skrupulatnie analizowane, a wprowadzone usprawnienia i działania prewencyjne zapobiegają ewentualnym niezgodnościom w przyszłości. Dołącz do nas, aby być częścią tej dynamicznej misji doskonalenia jakości!

    Pracując z nami otrzymasz:

    • umowę o pracę w stabilnej organizacji;
    • możliwość dołączenia do zgranego zespołu, który chętnie dzieli się swoim doświadczeniem, wiedzą oraz wsparciem;
    • pracę przy powstawaniu produktów, które niosą realną pomoc, konkretnym osobom;
    • międzynarodowe środowisko oraz zespoły, co wpływa na ciągłe szlifowanie języka angielskiego;
    • szansę na poznanie branży medycznej, która wymaga stałej dynamiki, aby spełniać wszystkie wymagania oraz oczekiwania klientów, dlatego gwarantujemy, że nie zabraknie Ci ciekawych i rozwojowych zadań.

    Jakie zadania czekają na Ciebie?

    • Wsparcie w procesie tworzenia Quality Performance Management System.
    • Zbieranie oraz analiza danych.
    • Tworzenie raportów i statystyk.
    • Praca nad jakością danych i ich ważnością.
    • Współpraca z Global Quality.
    • Wsparcie w procesie rejestrowania reklamacji/obsługi QPulse – back-up.

    Idealnie jeśli:

    • masz już doświadczenie w pracy z Power BI i SQL (tj. doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu pulpitów nawigacyjnych w Power BI z wykorzystaniem Power Query oraz publikowanie ich poprzez obszary robocze w chmurze; umiejętność korzystania z SQL w celu ekstrakcji i manipulacji danymi);
    • posiadasz biegłą znajomość programów komputerowych MS Office, zwłaszcza Excel (np. tabele przestawne i wyszukiwanie pionowe (vlookup);
    • charakteryzują cię doskonałe umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów;
    • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim;
    • jesteś świetnym graczem zespołowym, ale również potrafisz działać niezależnie;

    Mile widziane:

    • studia wyższe preferowane kierunki (nauki ścisłe: matematyka, statystyka, informatyka).

    Wszystkie ofertyRosówekBI & DataSpecjalista_ka ds. analizy danych