• Wszystkie ofertyRosówekSprzedażSprzedażSpecjalista_ka ds. produktu (wsparcie sprzedaży)
    Specjalista_ka ds. produktu (wsparcie sprzedaży)
    Nowa
    Sprzedaż
    DGS Diagnostics

    Rosówek
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język polski

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rosówek

    Nasz dynamiczny i innowacyjny zespół w DGS Diagnostics w Rosówku poszukuje wykwalifikowanego i doświadczonego Specjalisty_ki ds. produktu (wsparcie sprzedaży). W tej roli będziesz odpowiedzialny/a za identyfikację, rozwój i zarządzanie naszymi produktami w celu wspierania istniejących i nowych modeli biznesowych. Będziesz mieć okazję współpracować z zespołami projektowymi, sprzedażowymi i marketingowymi w Polsce oraz w Danii, aby opracowywać strategie produktowe, a także z klientami biznesowymi, aby zbierać ich opinie i sugestie dotyczące produktów.

    Jesteśmy zespołem, który kładzie duży nacisk na innowacyjność i ciągłe doskonalenie naszych produktów, dlatego szukamy osoby, która potrafi identyfikować i wykorzystywać trendy rynkowe do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.

    Pracując z nami, otrzymasz:

    • możliwość pracy w elastycznych godzinach, z głównym czasem pracy od 9:00 do 15:00;
    • umowę o pracę na pełen etat w rozwijającej się organizacji będącej globalnym liderem w swojej branży;
    • codzienne okazje do komunikacji w języku angielskim;
    • wsparcie na etapie wdrożenia, które będzie dostosowane do Twoich potrzeb, z pomocą dedykowanego opiekuna, który przeprowadzi Cię przez wszystkie procesy;
    • szanse na ciągły rozwój poprzez różnorodne zadania;
    • możliwość pracy w nowoczesnym, innowacyjnym kompleksie biurowo-produkcyjno-magazynowym w naszej siedzibie w Rosówku;
    • szeroki zakres benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, karty sportowe na preferencyjnych warunkach finansowych, darmowy transport do pracy autobusami firmowymi oraz firmową siłownię.

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • Odpowiadanie na zapytania klientów biznesowych i rozwiązywanie problemów związanych z produktami.
    • Odpowiedzialność za dedykowaną część naszego portfolio produktów medycznych, jednorazowego użytku.
    • Ciągłe aktualizowanie funkcji i zastosowań swoich produktów, co wymaga dogłębnego zrozumienia funkcjonalności każdego produktu.
    • Udział w cyklu życia produktu, w tym w aktualizacjach i działaniach związanych z wycofaniem produktu z rynku.
    • Współpraca z naszym Specjalistą ds. Marketingu i udział w tworzeniu materiałów marketingowych oraz narzędzi sprzedażowych dla swoich dedykowanych produktów.
    • Zbieranie opinii od klientów i innych interesariuszy na temat użyteczności Twoich produktów. Identyfikacja obszarów do ulepszenia produktów lub rozwoju nowych funkcji.
    • Ścisła współpraca z działem regulacyjnym oraz dostarczanie dokumentacji technicznej dla istniejących i nowych produktów na żądanie.

    Idealnie, jeśli:

    • jesteś zmotywowany/a do wspierania swoich klientów i zapewniasz im niezbędne wsparcie;
    • biegle posługujesz się językiem polskim i angielskim, co umożliwia płynną komunikację mailową i telefoniczną;
    • masz doświadczenie na podobnym stanowisku w branży urządzeń medycznych lub w dziale zakupów, sourcingu lub obsługi klienta;
    • posiadasz umiejętności budowania relacji interpersonalnych i zapewniania wysokiego poziomu obsługi klienta;
    • posiadasz zdolności analityczne i dbałość o szczegóły;
    • lubisz pracować z ludźmi, potrafisz pracować dobrze w zespole, ale także samodzielnie;
    • łatwo dostosowujesz się do dynamicznego tempa pracy i potrafisz podejmować samodzielne decyzje.

    Wszystkie ofertyRosówekSprzedażSprzedażSpecjalista_ka ds. produktu (wsparcie sprzedaży)